• Головна
  • У Житомир пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології
10:30, 29 квітня 2013 р.

У Житомир пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології

23-26 квітня у ЖДУ імені Івана Франка тривав ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології, яка передбачала проведення трьох етапів: комп’ютерного тестування, теоретичного й практичного туру.

Всього у ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології взяло участь 64 студента, серед яких були й призери Міжнародної олімпіади з біології, з 33 вищих навчальних закладів України. ЖДУ імені Івана Франка представлял одразу дві студентки: Маргарита Дємідова (І курс) і Юлія Некрашевич (VІ курс).

Протягом трьох днів природничий факультет університету гостинно зустрічав студентів із різних куточків України та перевіряв знання кращих юних біологів країни. Так, найперше учасники олімпіади позмагалися між собою у теоретичному турі, де виконували завдання з курсу біології різних рівнів складності. Наступним було комп’ютерне тестування, а завершальним – практичний тур. Саме на останньому в учасників олімпіади була чудова нагода перевірити свої практичні уміння та навички з якісного визначення амінокислот, неінфекційних хвороб рослин, з’ясувати особливості мінерального живлення представників рослинного світу, а також знання хребетних тварин та будови тканин живих організмів.

Зауважимо, що програма олімпіади передбачала також і час для відпочинку. Так, студенти-учасники отримали задоволення від перебування у музеї історії ЖДУ, природничому та етнографічному музеях університету. Після напруженого дня юні інтелектуали мали змогу познайомитися із давніми театральними традиціями Житомира, вони з радістю відвідали виставу «Одруження» в Житомирському драматичному театрі ім. І. Кочерги. Програма олімпіади також передбачала екскурсію до музею космонавтики імені С. П. Корольова – унікального, єдиного у своєму роді музею України.

Під час проведення олімпіади продуктивно працювало компетентне журі, у складі якого були провідні вчені з різних навчальних закладів України. Щодня по обіді відбувалися засідання апеляційної комісії.Оскільки жодної апеляції щодо теоретичного, практичного турів та комп’ютерного тестування не було подано, то досить швидко для учасників ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біології настала хвилююча мить – нагородження переможців. Відтак, диплом I ступеня і подарунок отримала студентка Наталія Єсип (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця).

Дипломом II ступеня і подарунками нагороджені студенти: Микола Штеніков (Одеський національний університет імені І.І.Мечнікова); Аліна Петлюк (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини) та Юлія Некрашевич (Житомирський державний університет імені Івана Франка).

Дипломи III ступеня і подарунки вручили Валерії Сапожніковій (Харківський національний університет імені В. Каразіна); Олександру Губару (Київський національний університет імені Т. Шевченка) та Віталію Калиновському (Київський національний університет імені Т. Шевченка).

Однак на цьому відзначення кращих не завершилося – ще 20 студентів отримали дипломи у номінаціях: «Високий рівень теоретичної підготовки», «Високі показники, виявлені при виконанні комп’ютерних тестових завдань», а також за найкраще виконання завдань практичного туру у номінаціях: «Неперевершені знання з фізіології рослин», «Неперевершені знання з зоології хребетних», «Неперевершені знання з біохімії» та «Неперевершені знання з гістології».

«Підсумки ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біології вшанували три складові визначного результату: це талант, прихильність фортуни та копітка праця. А такі заходи, як олімпіади різних рівнів, звертають увагу на тих, на кого справді варто рівнятись, показують, що досвідченої, юної еліти з біологічної науки таких у нас в Україні справді багато», - прокоментував проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біології ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

1

 2

 3

 4

 1

 3

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...