• Головна
  • На Житомирщині відкрили ще один ЦНАП. ФОТО
ЦНАП
18:00, 22 травня 2021 р.
Надійне джерело

На Житомирщині відкрили ще один ЦНАП. ФОТО

ЦНАП
На Житомирщині відкрили ще один ЦНАП. ФОТО

Від сьогодні близько 213 адміністративних послуг можна отримати в одному приміщенні – сучасному ЦНАПі. Його відкриття дає можливість надавати суб’єктам господарювання, мешканцям громади, незалежно від статі, віку та фізичних можливостей необхідні адміністративні послуги в зручний та доступний способи в просторому та комфортному приміщенні.

Через ЦНАП надаватимуть адмінпослуги соціального характеру з питання отримання державних соціальних допомог та отримання житлової субсидії. Найближчим часом у центрі планується надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспортних документів.

«На даний час за кошти міського бюджету придбано робочу станцію, проводиться робота щодо підключення до каналу конфіденційного зв’язку.Крім того, розглядається звернення жителів громади щодо запровадження надання адміністративних послуг з питання видачі посвідчень водія та реєстрації транспортних засобів через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради»,- зазначили на відкритті.

Надійними партнерами Бердичівської влади та громади у справі створення центру надання адміністративних послуг стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою». Дана співпраця покаже найкращий результат.

У рамках співпраці з Програмою Європейського Союзу «U-LEAD з Європою» з питання модернізації центру надання адміністративних послуг проведено капітальний ремонт першого поверху приміщення виконавчого комітету Бердичівської міської ради за рахунок міського бюджету в сумі 4793,4 тис. грн. Крім того, було придбано обладнання для функціонування ЦНАПу в сумі 315,7 тис. грн. За рахунок вказаної Програми було отримано меблі, комп’ютерну техніку, ознакування, електронну систему керування чергою, програмне забезпечення «Вулик» на загальну суму біля 50 тис. євро.

« В ході децентралізації громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Перелік послуг, які можуть надаватися на місцях, постійно розширюється. Мешканці об’єднаних громад очікують від місцевої влади зручних та якісних адміністративних послуг. Саме тому важливо, щоб кожна об’єднана громада якнайшвидше вирішила, у який спосіб швидко та доступно надавати ці послуги мешканцям. В Україні успішно реалізується адміністративна реформа. Створення ЦНАП в об’єднаних громадах стало можливим з 2016 року В громадах мають бути сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) – створені єдині місця (приміщення), де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах. Чудово, що сучасний і комфортний офіс сьогодні відкрито тут. ЦНАП – не лише посередник, а й активний надавач послуг. Бажаю усім наснаги, терпіння та розвитку. Не зупинятись на досягненому», - під час відкриття наголосив Олександр Паламарчук.

Також, в рамках заходу було проведено захід під назвою «Відкритий діалог щодо становлення територіальних громад». Говорили про оцінку спроможності територіальних громад Житомирської області, аналізували шляхи зміцнення фінансової спроможності територіальних громад та інші питання децентралізації.

Джерело: сайт Житомирської облради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цнап #житомирщина #житомирська #область #відкриття #центр надання #новини #інформація #адміністративні послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...