• Головна
  • Деінституалізація: у Житомирі говорили про забезпечення послугами дітей з інвалідністю у громаді
ДЕІНСТИТУАЛІЗАЦІЯ
19:10, 25 травня 2021 р.
Надійне джерело

Деінституалізація: у Житомирі говорили про забезпечення послугами дітей з інвалідністю у громаді

ДЕІНСТИТУАЛІЗАЦІЯ
Деінституалізація: у Житомирі говорили про забезпечення послугами дітей з інвалідністю у громаді

Про організацію роботи у Житомирській міській територіальній громаді із забезпечення освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послуг дітям, які будуть реінтегровані у біологічні сім’ї/альтернативні форми влаштування дітей при реформуванні системи інституційного догляду та виховання дітей в Житомирській області говорили сьогодні на робочій нараді.

«Сьогодні на територіальні громади покладена велика відповідальність - забезпечення послугами дітей з інвалідністю, які мають повернутися за місцем проживання у зв’язку із трансформацією/ліквідацією спеціалізованих дитячих закладів у Житомирській області, і ми маємо виробити чітку стратегію захисту і дітей, і сімей вищезазначеної категорії», - зазначила керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко.

Обговорили можливості громади для забезпечення необхідних потреб дітей, визначили коло проблемних питань, вирішення яких потребує втручання державних органів влади.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#деінституалізація #житомирщина #житомирська #область #місто #житомир #новини #інформація #виховання #діти з інвалідністю #проблеми #особливі потреби #діти з особливими потребами #послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...