18:00
24 липня
Кому байдуже, як годують дитину в садочку?
«Переконаний: таких немає», – акцентує нардеп з Житомирщини Сергій Кузьміних.
Організувати якісне харчування іноді заважають технічні проблеми: застаріла кухня чи обладнання.
Він зазначає:
«За моїм клопотанням на капітальний ремонт харчоблоку Любарського дитсадка було спрямовано 400 тисяч гривень у минулому році. Це кошти субвенції для фінансування першочергових соцекономічних потреб округу.
Відтепер їжу для дітлахів готують у комфортних та сучасних умовах. Колектив дошкільного закладу має можливість не лише виховувати, а й забезпечити дітей якісним харчуванням– зазначає в дописі нардеп.