• Головна
  • Нові умови призначення субсидій
СУБСИДІЯ
09:00, 27 травня 2021 р.
Надійне джерело

Нові умови призначення субсидій

СУБСИДІЯ
Нові умови призначення субсидій

Нещодавно Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій, де більшість субсидій мають призначити автоматично. Однак деяким категоріям осіб все-таки доведеться особисто звертатися до органів соціального захисту, аби оновити документи. Про це 26 травня 2021 року під час брифінгу розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір.

«Подати заяву та декларацію мають ті домогосподарства, яким призначали субсидію в минулому опалювальному сезоні в грошовій безготівковій формі, а також за фактичним місцем проживання. Це ті, хто орендує житло, мають будинки, які ще не введені в експлуатацію, або внутрішньопереміщені особи. Всім іншим мешканцям, у яких за цей період не відбулося ніяких змін, субсидію призначать в автоматичному порядку », - каже Вікторія Краснопір.

Домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне її перепризначення.

Рішення про призначення житлових субсидій таким домогосподарствам в автоматичному режимі прийматиметься органами соціального захисту населення на підставі інформації Мінфіну за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій (наявність у власності житлових приміщень, транспортних засобів, депозитних рахунків та інше).

Тим громадянам, які мають відкриті рахунки в Ощадбанку, вже в червні буде проведено перерахування цих коштів. Хто ж не має відкритих рахунків в Ощадбанку, мають відкрити рахунок, після чого вони матимуть змогу отримати зекономлені розміри субсидій упродовж минулого опалювального періоду для їх використання на власні потреби.

«Наголошую, що нагальної потреби йти до органів соцзахисту наразі немає. З метою уникнення черг житлова субсидія всім домогосподарствам, що подали документи уподовж 5 місяців неопалювального періоду (травень-вересень 2021 року), буде призначена з травня 2021 року», - зазначає Вікторія Краснопір.

Про новації, які 19.05.2021 прийняті Урядом:

1. Необхідно ПРИЙТИ та подати документи (надіслати поштою) ТІЛЬКИ ТИМ громадянам, хто:

отримували субсидії в минулому опалювальному періоді в безготівковій формі (через перерахунок банком суми субсидії на надавачів житлово-комунальних послуг);

отримували субсидію за договорами найму (оренди) житлових приміщень ( в т.ч. ВПО, індивідуальні забудовники приміщень, які не здані в експлуатацію);

отримували субсидію, що була призначена без урахування окремих членів домогосподарства (зареєстровані діти, які проживають окремо та ін.).

2. Всі інші отримувачі субсидій отримають АВТОМАТИЧНЕ призначення в разі наявності підстав.

3. За результатами вивчення документів органами соціального захисту будуть надані запити та проведено верифікацію, і у випадку неповідомлення мешканцями в 30-денний термін про зміни у складі домогосподарств або у майновому стані субсидію може бути припинено. Тому просимо вчасно і достовірно повідомляти про зміни!

4. Депозити до 100,0 тис. грн не враховуватимуться при призначенні субсидії.

5. Доходи від розміщення депозитів не враховуватимуться при призначенні субсидій.

6. Не враховуватимуться житлові приміщення, що знаходяться в сільській місцевості, а також ті, що знаходяться у спільній частковій власності (переважно це «внутрішньо-сімейна» приватизація).

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидії #житомир #призначення #субсидій #виплати #кошти #житомиряни #місто #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...