• Головна
  • Контролери «Житомиргазу» проводять фотофіксацію показань лічильників газу
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
09:00, 28 травня 2021 р.
Надійне джерело

Контролери «Житомиргазу» проводять фотофіксацію показань лічильників газу

ГАЗОПОСТАЧАННЯ
Контролери «Житомиргазу» проводять фотофіксацію показань лічильників газу

Раз на пів року контролери газової компанії повинні проводити контрольне зняття показань лічильників. Це зазначено у Кодексі газорозподільних систем. Щоб мінімізувати час на процедуру зняття показників АТ «Житомиргаз» запровадив швидкий та найбільш безконтактний спосіб – фотофіксація. Так з’явився мобільний додаток «104 MOBILE Контролери», який суттєво підвищив якість клієнтського обслуговування та осучаснив стандарти роботи газовиків.

Контролери «Житомиргазу» проводять фотофіксацію показань лічильників газу, фото-1

Контролер Дніпропетровськгазу Світлана Степаненко виконує фотофіксацію показань у мобільному додатку «104.ua Контролери»

Які ж новації прийшли з додатком у роботу контролерів?

Оператори перестали вносити показання у білінгову систему вручну, тому пішли у небуття помилки, похибки, нагромадження та обробка матеріалів у паперовому вигляді. Підвищилася достовірність даних за показаннями. Контролер, окрім показань, фіксує у додатку модель лічильника, його розміщення та стан. Збільшилася швидкість передачі даних, адже актуалізована інформація відразу потрапляє в CRM-систему на платформу 104.ua.

Куди потрапляють дані з додатку, як вони обробляються та де зберігаються?

Дані, які контролер вводить у додаток, відразу потрапляють в CRM на платформу 104.ua. Вся інформація відпрацьовуються автоматично і зберігається в системі. Контрольний огляд лічильників газу з фотофіксацією показань фахівцями «Житомиргазу» дозволяє уникнути будь-яких розбіжностей зі споживачем, фактичні дані відображаються на особових рахунках клієнтів.

Як «104 MOBILE Контролери» знає, де потрібно проводити контроль показань спожитого газу?

Щодня формується маршрут для кожного контролера. При формуванні маршруту враховуються різні критерії завдань: тривала відсутність контрольних показань, наявність заборгованості, звернення споживачів, обстеження (уточнення приладів, площі, перевірка відключень тощо). За маршрутом вказуються адреси, прізвища клієнтів і номери їх особових рахунків.

Як часто контролер отримує завдання від системи?

Контролер отримує завдання за маршрутом щоранку. Він підключається до сервера, обирає дату і бачить маршрут, який вже створений у додатку. Маршрут не обов'язково визначає «роботу на день». За день контролер має фіксувати 40-50 показань лічильників. Маршрут, як правило, включає більше адрес з урахуванням того, що не до всіх клієнтів контролеру вдасться потрапити. Згодом контролер може повернутись до цих адрес, повторно завітавши до споживачів.

«Ми не можемо «жити вчорашнім» і повинні йти в ногу з часом. Фотофіксація – це про оптимізацію ресурсів: людських та часу. Зараз, коли ми активно проводимо інвентаризацію показань газових лічильників, ця система є дуже доречною. Фотофіксація займає всього 2-3 хв часу та унеможливлює допущення помилок», - говорить начальник відділу інспектування АТ «Житомиргаз» Віта Кузьмич.

Прогрес не стоїть на місці. Сьогодні газовики вже ведуть роботи з оснащення лічильників споживачів модемами, які будуть самостійно дистанційно передавати інформацію в автоматичному режимі. Замовити такий прилад та його установку можна, звернувшись до Клієнтського простору 104.ua.

Джерело: zt.dsoua.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газ #газопостачання #нові #абоненти #житомиргаз #житомиргаззбурт #новини #інформація #житомирщина #житомирська #область #фотофіксація показань #лічильники газу #газові лічильники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...