• Головна
  • Самостійна реєстрація ТОВ - покрокова інструкція
Новини компаній
12:09, 28 травня

Самостійна реєстрація ТОВ - покрокова інструкція

Новини компаній

Сьогодні ми розглянемо процес самостійного створення ТОВ, необхідні для цього покрокові дії та документи, висвітлимо плюси та мінуси реєстрації ТОВ самостійно.

Переваги та недоліки самостійної реєстрації ТОВ

З двох існуючих сьогодні варіантів створення підприємства, обидва мають свої плюси і мінуси:

  • реєстрація ТОВ з ЮК ENTIREв юридичній фірмі - дорожче, але надійніше та швидше,

  • зареєструвати ТОВ самостійно - дешевше, але довше і можливо допустити помилки при підготовці документів, що може привести до відмови в реєстрації та повторного проходження даної процедури.  

Документи для самостійної реєстрації ТОВ

1. Готуєте статут: розробляєте самостійно з урахуванням характерних особливостей вашої організації та далекосяжних перспектив, або переписуєте чужий статут, який дістався від знайомих вже зареєстрованих підприємців. Прошиваєте підготовлений статут. Статут підписується заявником на зшивці, а підписи учасників в кінці документа не ставляться.

2. Заповнюєте заяву на реєстрацію «Заява про державну реєстрацію юридичної особи при створенні». Заповнення заяви, як правило, викликає у підприємців найбільшу кількість питань, тому що в ній вказуються індивідуальні особливості та характеристики майбутньої фірми. Заява підписується заявником та засвідчується у нотаріуса.

3. Протокол загальних зборів засновників (якщо товариство засновується двома і більше особами), або одноосібне рішення єдиного засновника ТОВ про створення товариства.

4. Оригінал платіжного доручення про сплату державного мита за реєстрацію юридичної особи, також стягується держмито за копію статуту, плюс заяву про перехід на РРО в двох примірниках. Якщо статутний капітал вноситься майном, необхідно надати в реєструючий орган акт оцінки відповідного майна.

5. З усіх перерахованих документів формується пакет на первинну реєстрацію ТОВ і подається в реєструючий орган. Подавати документи на реєстрацію фірми може тільки особисто заявник, або існує альтернативний варіант - подати поштою, але в цьому випадку отримувати документи також доведеться поштою, а це - тривале очікування і відсутність гарантії того, що документи не втратять.

6. Через 5 робочих днів після подання документів, ви отримуєте свідоцтво про внесення відомостей про вашу фірму до ЄДРЮО.

Фахівці рекомендують реєструвати ТОВ за допомогою юридичних фірм. Так ви зможете заощадити свої нерви та час.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...