• Головна
  • Комфортне та безпечне місто: у Житомирі планують модернізувати міську систему відеоспостереження
БЕЗПЕЧНЕ МІСТО
15:00, 29 травня 2021 р.
Надійне джерело

Комфортне та безпечне місто: у Житомирі планують модернізувати міську систему відеоспостереження

БЕЗПЕЧНЕ МІСТО
Комфортне та безпечне місто: у Житомирі планують модернізувати міську систему відеоспостереження

Система відеоспостереження «Безпечне місто» стала предметом вивчення сьогодні для житомирських депутатів. Програма відеонагляду в місті діє з 2014 року.

До системи під'єднано 290 камер, з яких 8 - фіксації номерних знаків, 4 - розпізнавання облич та 5 роботизованих. Про її модернізацію та подальший розвиток говорили депутати під час ознайомчого візиту в Міський інформаційний центр.

Перейти від існуючої системи «спостереження» на сучасну "аналітичного контролю", створити ситуаційний центр, збудувати власну оптоволоконну мережу та покращити матеріально-технічну базу - такі основні завдання ставить перед собою комунальне підприємство. Його директор Олександр Климчук представив депутатам план-схему розбудови міської оптоволоконної мережі для відеосистеми та перспективну карту розвитку міського відеоспостереження.

Планується встановити ще 115 камер, 63 з яких оглядових та 52 - фіксації номерних знаків. І йдеться не тільки про встановлення додаткових відеокамер, а про цілий комплекс заходів, спрямованих на посилення безпеки житомирян. Міське відеоспостереження планують модернізувати через таке програмне забезпечення, яке аналітично обробляє інформацію.

Зазначалося, що новітні аналітичні модулі, які планують запустити, аналізують базу даних та знаходить «потрібне» через налаштування параметрів, наприклад: «колір машини», «всі жінки», «темний колір волосся», вік або стать. Міський ситуаційний центр функціонуватиме на вул. Перемоги, 55 і працюватиме у взаємодії з правоохоронними та екстреними службами.

«Ситуаційний центр – це не тільки відеокамери.Тут може бути інтерактивна карта про події в місті, про відключення, про пориви та аварії. Це безпека та швидкість реагування…»,- кажеОлександр Климчук. Зазначено, що робота такого центру буде надзвичайно ефективною для міста, адже безпека житомирян - це головне.

Довідково:

У 2020 роціправоохоронці1283 разів використовували систему «Безпечне місто» на відокремлених робочих місцях, відтворюючи події при розслідуванні кримінальних проваджень, оперативного пошуку об’єктів та ін. Доступ до архіву відеосистемимають міський голова, Управління патрульної поліції, ГУНП в Житомирській області, міський відділ поліції, Управління СБУ в Житомирській області. Окрім того, з архіву міської системи відеоспостереження надається інформаціяна зверненнягромадян.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Комфортне та безпечне місто: у Житомирі планують модернізувати міську систему відеоспостереження, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безпечне місто #житомирщина #житомирська #область #місто #житомир #новини #інформація #система #безпесне #розкриття злочинів #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...