• Головна
  • На Житомирщині підприємтсво утилізувало сміття лише «на папері»
16:00, 30 квітня 2013 р.

На Житомирщині підприємтсво утилізувало сміття лише «на папері»

Житомирською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 366 КК України за фактом підроблення службовими особами документів.

Обставини справи:

Підприємство, яке зобов’язане збирати та утилізувати використану тару і пакувальні матеріали, отримуючи від підприємств-імпортерів продукції кошти на утилізацію використаної імпортованої тари та упаковки, насправді таких робіт не виконувало.

Унаслідок цього упродовж 2011-2013 років на території підприємств, з якими укладено договори, накопичилося понад 56 т упаковки і тари від харчових продуктів та будівельних матеріалів - поліетиленової плівки, картону, металу, що становить екологічну небезпеку довкіллю.

Утилізували тару службові особи «на папері», підробляючи документи, хоча на рахунок підприємства реально надійшло майже 37 тис. грн.

Додаткова інформація:

Договори про надання послуг з утилізації з даним підприємством укладені трьома підприємствами-імпортерами на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України (від 26.07.2001) «Про впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини» та вимог спільного наказу Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державної митної служби (від 30.07.2009) «Про затвердження Порядку здійснення митного оформлення імпортованих товарів у тарі і пакувальних матеріалів».

Довідково:

Як відомо, період розпаду пластикової тари становить 100 років, поліетиленових матеріалів – 200 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...