Новини компаній
15:00, 10 червня
Надійне джерело

Найкращий предметний дизайн

Новини компаній
Предметний дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка

Предметний дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка

Твори сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка — 095 105 42 85

Найкращий предметний дизайн має на увазі поєднання в собі стилю, образу чи сюжету та високохудожньої складової як в розробці певної композиції, так і при фактичній її реалізації.

Говорячи про предметний дизайн ми можемо згадати всі речі навколо, які оточують нас кожного дня. Це картини, декоративні світильники, скульптури, мозаїчні картини, ексклюзивні меблі, настінні панно та різного роду інсталяції.

Завдяки даним предметам інтерєру ми почуваємо себе комфортно та затишно. Предметний дизайн дійсно дуже важливий, адже саме деталі створюють образ та надають індивідуальності приміщенню. Наша студія дизайну розробляє ексклюзивні обєкти предметного дизайну в різних стилях дизайну та архітектури.

При розробці концепції декору ми враховуємо ваші побажання та створюємо унікальний продукт, який стане головною прикрасою вашого дому, місця роботи, бізнесу чи відпочинку.

Предметний дизайн

Сучасне мистецтво в предметному дизайні

Сучасне мистецтво представлене нашою студією має свій особистий образ та характер. Наші роботи саме в об’єктах предметного дизайну можуть бути частково провокаційні, екстравагантні, але вони точно будуть дуже красивими та стильними. Проходячи повз людина обов'язково зверне увагу та, проникнеться задумом того чи іншого декору, чи композиції.

Сучасне мистецтво дало поштовх для створення нових технологій, які використовуються в предметному дизайні. Буде вірним сказати, що велика частка обєктів сучасного мистецтва знайшли своє відображення в предметному дизайні. Тому, неможливе існування одного без іншого. Скульптури, картини та інші витвори будуть тепер стильними експонатами, які розкажуть нашим нащадкам про цілу епоху.

Меблі із обвугленого дерева – ексклюзивні вироби в предметному дизайні

Незвично, винятково, особливо – такими словами можна охарактеризувати меблі із обвугленого дерева. Дану техніку обробки дерева почали застосовувати досить недавно, хоча виникла вона ще давно – в Японії. А наші фахівці її удосконалили та модернізували, надавши можливості використання в різних стильових напрямках за рахунок додаткових ефектів глибини, переливу фактури та кольору.

Зараз такі меблі стають популярними і в Україні та особливо подобаються шанувальникам мінімалістичного стилю, осучасненого лофту та інших сучасних стилів.

В предметному дизайні такі меблі додають інтер’єру неповторності, ексклюзивності. Особливо гармонійно, але водночас незвично виглядає поєднання меблів із обвугленого дерева разом зі склом, металом. Ексклюзивність ще полягає в тому, що в процесі горіння кожен вибір згорає по різному, після чого наші декоратори стилізують його вводом перламутрів та певними відтінками кольору. Тому, ще одного такого ж самого виробу чи чогось подібного ви не знайдете.

Замовити твори сучасного мистецтва та вибрати для себе цікаві елементи інтер'єрного декору, Ви зможете в нас на сайті, розділ — декорування.

#предметний дизайн #найкращий предметний дизайн #дизайн-студія Романа Москаленка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...