• Головна
  • На Житомирщині функціонуватиме соціальний простір для учасників АТО та інших вразливих категорій громадян
СОЦІАЛЬНИЙ ПРОСТІР
17:37, 10 червня
Надійне джерело

На Житомирщині функціонуватиме соціальний простір для учасників АТО та інших вразливих категорій громадян

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОСТІР
На Житомирщині функціонуватиме соціальний простір для учасників АТО та інших вразливих категорій громадян

10 червня під керівництвом заступника міського голови Ірини Гудзь відбулася нарада щодо організації роботи соціального простору для учасників АТО та інших вразливих категорій громадян, який функціонуватиме на базі Центральної міської бібліотеки, що розташована у будівлі Палацу культури ім. Лесі Українки.

Ідея організації такого простору виникла під час напрацювання Плану громадської безпеки Новоград-Волинської міської територіальної громади, який розроблено у рамках співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Діяльність простору сприятиме соціальній згуртованості учасників АТО, інших соціально вразливих категорій населення, що користуватимуться його послугами, слугуватиме місцем проведення заходів щодо соціально-психологічної реабілітації, дозвілля, культурної освіти та навчання. Також на базі простору надаватимуться консультативні послуги щодо можливостей державних та місцевих програм соціального захисту населення, працевлаштування та правової освіти, інших актуальних питань.

Для організації діяльності простору отримано грантову підтримку ПРООН у вигляді офісної техніки та меблів.

Під час наради представники структурних підрозділів міської ради розповіли про можливості надання послуг та проведення заходів на базі соціального простору.

У ході обговорення спільно з керівниками ветеранських організацій напрацьовані основні напрямки діяльності соціального простору.

Джерело: Новоград-Волинська міська рада

#соціальний простір #житомирщина #житомирська #область #учасники ато #верстви населення #новини #інформація #категорія громадян #вразлива
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...