
ПОЛІЦІЯ
11:00, 12 червня 2021 р.
Надійне джерело
На Житомирщині правоохоронці розшукали підозрюваного у пограбуванні чоловіка
ПОЛІЦІЯ

Розшуківці Коростенського районного управління поліції викрили у причетності до заволодіння чужим мобільним телефоном жителя райцентру. Нині у рамках розпочатого кримінального розслідування триває з’ясування всіх обставин.
Днями до поліції звернувся 31-річний житель райцентру із заявою про пограбування. Чоловік розповів, що пізно увечері до його подвір’я прийшов знайомець, з яким у нього виникла суперечка. Під час з’ясування стосунків прийшлий підібрав мобільник господаря, що випав з його кишені, і втік.
37-річного зухвальця оперативники кримінальної поліції розшукали. Про чоловіка відомо, що раніше він притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Мобільний телефон заявника у нього вилучили.
Наразі всі обставини з’ясовуються у ході кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального Кодексу України.
За чинним законодавством відкрите викрадення чужого майна карається штрафом або громадськими чи виправними роботами, або піврічним арештом, або позбавленням волі строком до 4 років.
Коростенське районне управління поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
18:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада