![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
15:17, 24 червня 2021 р.
Надійне джерело
На Житомирщині КП продало першу партію несортованого скла
![На Житомирщині КП продало першу партію несортованого скла На Житомирщині КП продало першу партію несортованого скла](/dist-assets/images/cap.jpg)
Малинське комунальне підприємство "Екоресурс" розпочало активну роботу з переймання досвіду з монетизації побутових відходів.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомило керівництво підприємства та Малинський міський голова Олександр Сітайло, який очолював дане КП до обрання на посаду мера.
«Цього разу представники КП "Екоресурс" зібрали майже 40 тонн несортованого скла. Це все скло, що довгий час збиралося на окремій площадці пішло на вторинне перероблювання. Його не зарили на міському звалищі, як зробили б раніше. А відправили на перероблення на завод», - зауважують на підприємстві.
Наразі підприємство працює над тим, щоб збільшити кількість контейнерів для відсортованого сміття, а також планує встановити такі контейнери у смт Гранітному та ряді інших старостинських округів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...