На Житомирщині зменшується кількість безробітних

У жовтні 2010р. ситуація на ринку праці Житомирщини покращилась. Кількість безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості, на 1 листопада 2010р. становила 18,3 тис. осіб, що на 6,5% менше, ніж на початок жовтня. Скорочення обсягів зареєстрованого безробіття у жовтні 2010р. спостерігалося у більшості регіонів області.

Як нам повідомили в Головному управлінні статистики, лише у м. Житомирі цей показник залишився на рівні попереднього місяця, а у Житомирському районі він зріс на 2,3%.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області за жовтень п.р. зменшився на 0,2 в.п. і 1 листопада 2010р. становив 2,4% населення працездатного віку. У сільській місцевості та в міських поселеннях цей показник становив відповідно 2,6% і 2,3% населення працездатного віку.

При цьому спостерігається значна диференціація зареєстрованого безробіття у регіональному розрізі. Найнижчий рівень зареєстрованого безробіття на 1 листопада п.р., як і раніше, спостерігався у Житомирському районі (0,9%), а найвищий – у Вол.-Волинському (7,9%), пише RuporZT.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі