15:09, 13 травня 2013 р.
Дорога іномарка прикрашатиме майданчик для затриманих транспортних засобів Житомирської митниці до рішення суду
Нещодавно (08.05.13) співробітники митного поста «Північний» Житомирської митниці запобігли черговому порушенню митного законодавства при вивезенні з митної території України престижного автомобіля іноземної реєстрації марки «CHEVROLETCORVETTE», 2008 року випуску, вартістю за попередньою оцінкою майже 400 тис. грн. У разі визнання судом провини порушника йому доведеться сплатити штраф у розмірі 100 % вартості даного предмету правопорушення або ж конфіскацію транспортного засобу.
Так, 38-річний громадянин РФ, слідуючи з України в Р. Білорусь, при проходженні митного контролю в зоні діяльності Житомирської митниці пред’явив довіреність на право керування даним автомобілем. Однак у митників виникли певні сумніви щодо даного авто. Відтак транспортний засіб було виведено із загального потоку та направлено для проведення митного огляду. Дійсно цікава вийшла картина. Працівниками митниці було проведено перевірку та за допомогою обліку баз даних встановлено, що вказаний автомобіль ще в минулому році було вивезено за межі митної території України через зону діяльності однієї із митниць північного регіону. Також під час перевірки встановлено, що вказаний транспортний засіб з моменту його вивезення по даний час на митну територію України в будь-якому режимі не ввозився.
Таким чином, за незаконне переміщення через митний кордон України даної іномарки поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, відносно водія авто – громадянина РФ складено протокол про порушення митних правил за статтею 484 Митного кодексу України. Наразі, поки по справі проводиться розслідування, іномарка прикрашатиме майданчик для затриманих транспортних засобів Житомирської митниці до рішення суду.
***
Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Житомирська митниця
Прес-центр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
14:09, 8 січня
10:29, 10 січня
10:44, 20 січня
10:29, 10 січня
10:44, 20 січня
live comments feed...