• Головна
  • Їдальню ЗОШ №10 у Житомирі залило фекаліями!
ШКОЛА
17:51, 15 липня
Надійне джерело

Їдальню ЗОШ №10 у Житомирі залило фекаліями!

ШКОЛА
Їдальню ЗОШ №10 у Житомирі залило фекаліями!

Знову на гуманітарній комісії розглядали питання неякісних ремонтів у школах.

Як повідомила депутатка Житомирської міської ради Людмила Зубко, спонтанно вирішили запросити на засідання наших колег з комісії ЖКГ і радника міського голови Олександра Черняховича.

«Цього разу до нас звернулися директори ЗОШ №15 Андрій Жигора та ЗОШ №10 Олександр Величко. Обидва хвилюються, що до 1 вересня школи не будуть готові прийняти учнів», - говорить Людмила Зубко.

За її словами, у житомирській ЗОШ №15 необхідно усувати недоліки по утепленню свердловини. За словами директора, від самого початку будівельники відхилилися від проєкту. Зараз вона руйнується, неможливо зняти показники. Крім того, по утепленому фасаду школи пішла тріщина на три поверхи.

«Вчора, 14 липня 2021 року, їдальню ЗОШ №10 залило фекаліями. Фахівці Комунальне підприємство "Житомирводоканал" зробили висновок, що були сплутані мережі штучних споруд і каналізаційні.

Залишилися й проблеми, про які я писала раніше – дах «нової» спортивної зали продовжує протікати, стіну досі не утеплили, дерев’яна підлога гниє і розсипається. Ніхто нічого не робить, ніхто не несе відповідальності», - додає депутатка.

Людмила Зубко зазначає, що ремонт спортзали обійшовся у 16 млн грн, на нову ПКД та усунення огріхів будівельників потрібно ще близько 1,6 млн грн (без урахування підлоги). Це знову бюджетні кошті, які можна було б витратити на розвиток...

Виявлені після ремонтів у комунальних закладах недоліки – вічна проблема. Підрядник обіцяє виправити, але, отримавши фінальний платіж, зникає у невідомому напрямку. До наступного тендеру, звісно. А балансоутримувач опиняється сам на сам із проблемою і відповідальністю за життя дітей.

Загалом, як акцентувала депутатка, є також багато питань до роботи управління капітального будівництва і технагляду. Перші мають бути у взаємодії з усіма учасниками процесу, а останні, як на мене, взагалі займаються профанацією…

«Скільки ж це може тривати!? Нам треба негайно змінювати положення, яке регулює стосунки між балансоутримувачем, замовником робіт і підрядниками.

Необхідно переглянути вимоги, які виставляємо виконавцю, що прописуємо в тендерній документації і, головне, як в угодах закриваємо останній платіж. Він має бути нашою гарантією, що будівельники здадуть повністю готовий об’єкт.

Документ вже готується, плануємо незабаром його опрацьовувати на депутатських комісіях, щоби на виході отримати якісний результат», - запевнила Людмила Зубко.

#школа #фекалії #їдальня #залило #житомир #місто #новини житомира #житомирщина #житомирська область #навчання #україна #новини житгомирщини #навчальний процес #канікули
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...