• Головна
  • Цифровий дендрологічний гід Житомира
ДЕНДРОЛОГІЧНИЙ ГІД ЖИТОМИРА
14:50, 26 липня 2021 р.
Надійне джерело

Цифровий дендрологічний гід Житомира

ДЕНДРОЛОГІЧНИЙ ГІД ЖИТОМИРА
Цифровий дендрологічний гід Житомира

Триває голосування. Дедлайн голосування: 01.08.2021.

Локація: м. Житомир.

Дати реалізації: Серпень – листопад 2021 року.

Загальний бюджет проєкту: 47 200 грн.

Читайте також: У Житомирі на автівку чоловіка впав шматок бетону

Читайте також: Пережила і голод, і війну: у Житомирській області ще одна довгожителька відзначила 90-річний ювілей!

Про що цей проєкт?

Дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) з вимірювання природничо-наукової грамотності (science literacy) показали, що у підлітків України дуже низький рівень цього показника. У 2019 році було розпочато реалізацію проєкту «Цифровий гід “Дендрологічні таємниці парку родини Шодуар”». Розробили інформаційні кейси про унікальні рослини парку, створили дизайн для табличок, веб-додаток, встановили 11 інформаційних табличок з QR-кодами, що розповідають про дерева парку, містить історичні відомості про родину Шодуар. Але цього замало і проєкт потребує розвитку.

Мета цього проєкту – встановити інформаційні таблички з QR-кодами біля унікальних дерев’янистих рослин у популярних зонах відпочинку, і таким чином створити цифровий інформаційний простір для проведення просвітницьких заходів, популяризації природничої освіти, формування екологічної культури дітей та молоді.

Що заплановано зробити?

В межах проєкту заплановано проаналізувати і обрати ті рослини, які будуть найбільш цікавими для жителів; виготовити таблички з QR-кодами, залучити студентів для розробки сценаріїв та проведення ними заходів, а саме:

– Квест «Про що говорять дерева?»;

– Ботанічні екскурсії;

– Екологічні уроки на природі для учнівської та студентської молоді.

Чого заплановано досягти?

На локальному рівні ініціатори проекту хочуть згуртувати студентів і викладачів, сформувати soft skills у молоді. Буде створено і встановлено в зонах відпочинку житомирян нові таблички з інформацією про унікальні рослини парку як матеріальну базу для проведення екскурсій, уроків біології, занять гуртків. Ще створення міні-посібник для вчителів і керівників гуртків «Про що розкажуть дерева?».

На глобальному рівні в результаті проєкту буде підвищено рівень природничо-наукової грамотності і екологічної компетентності жителів міста.

Читайте також: На Житомирщині протестували проти головного лікаря місцевої лікарні

Читайте також: До дитячого будинку-інтернату на Житомирщині перевели дівчинку, яка опинилася в складних життєвих обставинах

Що буде далі?

Встановлені інформаційні таблички стануть дендрологічним путівником міста, їх використовиватимуть вчителі, керівники гуртків для роботи з молоддю. Крім того, їх можна використати для розвитку пішохідного туризму, краєзнавчої роботи.

Проголосувати можна, перейшовши за цим посиланням. 

Джерело: activecitizens.in.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цифровий дендрологічний гід #житомир #місто #новини житомира #житомирщина #житомирська область #рослини #україна #дерева #унікальні рослини #фауна #флора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...