• Головна
  • На Житомирщині запустили кулінарну студію та серію кулінарних майстер-класів для школярів, — ФОТО
ДІТИ
21:00, 28 липня
Надійне джерело

На Житомирщині запустили кулінарну студію та серію кулінарних майстер-класів для школярів, — ФОТО

ДІТИ
На Житомирщині запустили кулінарну студію та серію кулінарних майстер-класів для школярів, — ФОТО

Кілька місяців тому в Семенівській громаді розпочалось впровадження проекту в рамках конкурсу організованого Британською Радою та Європейським Союзом, що представлений Європейською Комісією, в межах Проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3).

Ідея проекту полягала в тому, щоб вирішити ключову проблему української середньої освіти - її не відповідність потребам ринку праці, відсутність поєднання набуття теоретичних знань та практичних навичок. Відтак мікропроект покликаний запровадити дуальну форму навчання шляхом усунення основних недоліків традиційних форм і методів навчання, подолати розрив між теорією і практикою, освітою й реальним сектором економіки.

Простими словами - запустити Кулінарну студію та провести серію кулінарних майстер-класів на базі ресторану "ВиноГрад" (с. Хажин Бердичівського району) для школярів Семенівської громади. Мета проєкту: допомогти молоді опанувати сучасні технології створення кулінарних виробів; ознайомити з кухонним інвентарем та правилами сервірування столу; навчити іноземної кулінарної термінології.

Проект було відібрано, а за кілька місяців його впровадження Шеф-кухар ресторану провела вже 9 Майстер-класів з приготування найрізноманітніших страв української та європейської кухні для школярів громади.

Діти - в захваті!

Ми - щасливі!

Це надихає!

По секрету розповімо, що сільський голова Наталія Семенюк повідомила, що реалізація аналогічних проектів направлених на набуття школярами Семенівської громади нових умінь та навичок, а також розвиток творчих здібностей - продовжуватиметься. Наразі розглядається можливість запуску Майстер-класів для юних художників.

Більше фото за посиланням на допис.

Джерело: Семенівська громада, Фейсбук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #житомирщина #житомирська #область #майстер-клас #кулінарія #новини #інформація #кулінарні курси
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...