• Головна
  • У Житомирі відбувся фестиваль гендерних ініціатив
ГЕНДЕРНІ ІНІЦІАТИВИ
18:59, 29 липня 2021 р.
Надійне джерело

У Житомирі відбувся фестиваль гендерних ініціатив

ГЕНДЕРНІ ІНІЦІАТИВИ
У Житомирі відбувся фестиваль гендерних ініціатив

Про рівні права та можливості жінок і чоловіків у різних сферах життя говорили під час фестивалю. Житомирська громада має низку документів, які містять гендерні аспекти.

У сфері охорони здоров’я впроваджено гендерну бюджетну ініціативу з метою профілактики та раннього виявлення злоякісних новоутворень. Заступниця міського голови Марія Місюрова розповіла про її результати: «Проведено гендерний аналіз стану захворюваності на злоякісні новоутворення у Житомирі. Придбано 9 кольпоскопів та 3 рентгенівських апаратів. Закуплено та встановлено сучасний мамограф. За рахунок раннього виявлення п’ятирічна виживаність жінок, хворих на злоякісні новоутворення, збільшилася на 6,6 %. За 2011-2015 роки вона складала 56,4%, а за 2015-2019 роки - 63%».

Наталія Тарасенко, очільниця ЖОМГО «Паритет», говорила про проєкт «Житомирська міська ОТГ - територія рівних можливостей».

«У рамках проєкту, реалізованого спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради, було прийнято три міські цільові програми розвитку позашкільної освіти за місцем проживання. На основі аналізу потреб дітей різного віку та статі було відкрито нові та модернізовано наявні гуртки і секції. Збільшилася кількість дітей, які отримують якісні послуги у позашкільних закладах за місцем проживання на 600 осіб. Відкрито додатково 3 клуби за місцем проживання…»

Курс практичних занять для 20-ти дівчат провели, реалізовуючи проєкт «Неслабка стать». Оксана Давиденко, голова ГО «Скриня корисних справ», каже: «Хотіли підвищити рівень обізнаності дівчат та молодих жінок про права та можливості, про лідерський потенціал. Вони отримали знання про ознаки насильства, способи спротиву».

ГО «Інститут креативних інновацій» представила проєкт про участь жінок в політиці. «У результаті впровадження заходів кількість жінок, що балотуються до органів влади,підвищено на 9,5 %. На 14,6% підвищено загальний рівень громадської підтримки активної участі жінок у політиці та переваг політики гендерної рівності», - зазначила Вікторія Безсмертна.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гендерні ініціативи #житомир #місто #новини житомира #житомирщина #житомирська область #захід #україна #влада #подія #анонс #фестиваль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...