
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ
17:40, 3 серпня 2021 р.
Надійне джерело
Комплексне навчання депутатського корпусу: Білокоровицька сільська рада
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Програма «U-LEAD з Європою» продовжує комплексне навчання депутатського корпусу Білокоровицька сільська рада
ULEAD Житомирський регіональний офіс провів черговий семінар для депутатів “Управління комунальним майном територіальної громади”.
Валерій Мікуліч радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування та Георгій Федорук радник з питань муніципальних фінансів та управління Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», були спікерами семінару та детально розглянули з учасниками наступні питання:
Управління комунальним майном.
Питання оренди комунального майна.
Особливості приватизації комунального майна.
Безхазяйне майно та відумерла спадщина: дії органів місцевого самоврядування.
За словами Сергій Коцур голови Білокоровицької сільської ради, комунальне майно громади – це гарний потенціал для зростання спроможності. Депутати зацікавленні у тому, аби підприємці це майно використовували ефективно та сплачували податки до бюджету.
За матеріалами ULEAD Житомирський регіональний офіс, Фейсбук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:54
24 грудня
18:30
20 грудня
09:15
18 грудня
16:10
16 грудня
Оголошення
21:35, 20 грудня
10:00, 24 грудня
11:13, 20 грудня
3
11:15, 20 грудня
1
21:27, 17 грудня