
11:56, 16 травня 2013 р.
Житомирянці дісталась у спадок вибухівка
Днями до житомирських правоохороців звернулась місцева жителька й повідомила про небезпечну знахідку у власному домі.
Як виявилося покійний чоловік заявниці був військовим і у житловому будинку, який вона отримала у спадок від нього незаконно зберігалася вибухівка.
При чому таку неочікувану знахідку жінка знайшла лише тоді, коли надумала робити ремонт в успадкованому будинку.
Відтак правоохоронці, що прибули на місце події вилучили бойові гранати
Нагадаємо, що з 1 по 31 травня на території області триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв. За повідомленням СЗГ УМВС України в Житомирській області лише за два тижні від початку місячника добровільно «роззброєння» громадяни здали 87 одиниць мисливської зброї, з них армійських зразків – 12, мисливської гладкоствольної зброї – 67, холодної зброї – 5, саморобної – 3 одиниці. Крім цього, працівники міліції вилучили у населення більше 4 тисяч боєприпасів, серед яких понад 3 тисячі - до зброї армійських зразків. Ще 31 житель Житомирщини вирішив позбутися спецзасобів, які за різних обставин опинилися у них. У процесі «роззброєння» 12 громадян, які добровільно здали зброю, звільнено від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
15:18
6 червня
Оголошення
22:34, 6 червня
46
11:24, 5 червня
09:43, 1 червня
4
10:54, Вчора
6
