
ДСНС
11:00, 7 серпня 2021 р.
Надійне джерело
На Житомирщині рятувальники прибрали з дороги повалене негодою дерево
ДСНС

6 серпня о 02:02 до Служби порятунку «101» від працівників поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі Баранівка – Висока Піч Новоград-Волинського району, на проїжджу частину впало дерево.
Це ускладнило рух транспортних засобів на даній ділянці дороги в обидва боки. Упродовж години рятувальники спільно з правоохоронцями розрізали повалене негодою дерево та прибрали його на узбіччя.
Станом на ранок, сьогодні, внаслідок ускладнення погодних умов від електропостачання відключено 110 трансформаторних підстанцій та 23 населені пункти області (Житомирський – 9, Бердичівський – 7, Коростенський – 6, Новоград-Волинський – 1).
ГУ ДСНС України в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
14 грудня
12:50
13 грудня
Оголошення
20:25, Сьогодні
20:25, Сьогодні
20:25, Сьогодні
20:25, Сьогодні
20:25, Сьогодні