
11:34, 17 травня 2013 р.
Податківці «офіційно працевлаштували» більше 300 мешканців Житомирщини
Податківці Житомирщині продовжують вести роботу по ліквідації такого явища, як виплата зарплатні у конвертах. У цьому році в області вже виявили понад одну тисячу 300 фактів використання праці найманих робітників без укладання трудових угод. Практично всі вони вже отримали офіційне оформлення трудових відносин із працедавцем, а до бюджету в результаті надійшло майже 165 тисяч додаткових гривень.
Крім того за чотири місяці спеціалісти Головного управління Міндоходів у Житомирській області здійснили 56 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання ними діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати.
Результат цих перевірок – додаткове нарахування понад одного мільйона гривень податків, пені та фінансових санкцій.
Начальник відділу згаданого Управління Тетяна Грищук вкотре закликає найманих працівників оформляти з працедавцем лише офіційні стосунки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
3 червня
19:00
30 травня
ТОП новини
Оголошення
09:33, 28 травня
09:32, 28 травня
3
14:13, 4 червня
15:28, 29 травня
10:53, 5 червня
