• Головна
  • Одноразове добровільне декларування доходів: роз’яснення податківців
ДЕКЛАРУВАННЯ
09:00, 27 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Одноразове добровільне декларування доходів: роз’яснення податківців

ДЕКЛАРУВАННЯ
Одноразове добровільне декларування доходів: роз’яснення податківців

Із 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в Україні триватиме одноразове добровільне декларування. Саме впродовж цього періоду громадяни зможуть подати добровільну декларацію до Державної податкової служби України.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування - це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів.

Нагадаємо, що одноразове декларування запроваджене Законом України від 15 червня 2021 року № 1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Детальніше про особливості застосування (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб можна дізнатися у роз’яснювальних матеріалах, наданих Житомирською ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області.

Брошура «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування». Завантажити документ можна за цим посиланням.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларація #житомирщина #житомирська #область #декларування #добровільне декларування #новини #інформація #податки #податківці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...