
ДСНС
07:00, 19 серпня 2021 р.
Надійне джерело
На Житомирщині рятувальники шість разів залучалися на зрізання аварійних та прибирання повалених негодою дерев
ДСНС

17 серпня о 19:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що через сильні пориви вітру у с. Бичева Любарської територіальної громади Житомирського району на автодорогу впало дерево. Про це рятувальників сповістили водії вантажівок, які потрапили у затор через повністю перекриті деревом смуги руху в обидва напрямки.
Читайте також: В зоні проведення ООС загинув 30-річний військовий з Житомирщини
Читайте також: У Житомирській області перші випадки небезпечного штаму «Delta», одна хвора померла
На місці пригоди бійці ДСНС за допомогою бензопил розрізали повалене дерево та прибрали гілки й рештки стовбура з проїжджої частини на узбіччя дороги.
Подібні аварійні роботи по прибиранню повалених негодою дерев, але вже з сільських автодоріг, проводилися також у селах Дриглів та Новопіль Житомирського району.
Також 17 серпня в с. Тетерівка Житомирського району та в с. Маркуші Бердичівського району бійці ДСНС зрізали два аварійні дерева, які загрожували падінням на пішохідні зони.
Станом на ранок 18 серпня внаслідок ускладнення погодних умов у вигляді сильного вітру та дощу від електропостачання було відключено 211 трансформаторних підстанцій та 70 населених пунктів області. Для ліквідації наслідків негоди було задіяно 11 бригад обленерго.
ГУ ДСНС України в Житомирській області






Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:50
Вчора
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
Оголошення
09:01, 3 грудня
13:10, 9 грудня