• Головна
  • Попільнянські лісівники здійснюють догляд за лісовими культурами
ЛІС
09:00, 30 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Попільнянські лісівники здійснюють догляд за лісовими культурами

ЛІС
Попільнянські лісівники здійснюють догляд за лісовими культурами

Попільнянські лісівники здійснюють догляд за лісовими культурами, що є одним із важливих етапів у вирощуванні майбутнього лісу. Щоб отримати високопродуктивний ліс потрібно створити сприятливі умови для розвитку та росту молодих насаджень.

Лісівники приділяють велику увагу молодим насадженням, механізовані та ручні догляди за лісовими культурами забезпечують належний ріст саджанців. Цьогорічні дощі сприяли активному заростанню культур бур`янами, що в свою чергу збільшило кількість проведених доглядів.

Механізовані догляди проводяться зокрема тракторами МТЗ-892 в агрегаті з культиватором КЛБ-2,2. Під час догляду мотокущорізамизрізається у міжряддях травяниста та чагарникова рослинність.Про молодий ліс дбати потрібно не один рік,попільнянські лісівники проводять догляди на цьогорічних посадках лісових культурта на створених у попередні роки, за 7 місяцівтаких доглядів проведено на площі 850 га.

В перші роки просапування в культурах є важливимлісівничим заходом, який дає можливість краще рости саджанцям,також здійснено ручний догляд за посівами, таких доглядів за 7 місяців проведено на площі 215,7 га.

Своєчасний догляд за лісовими культурами - створення сприятливих умов для росту і розвитку,скорочення терміну зімкнення і переведення лісових культур у вкриті лісом площі.Щорічна турбота за лісовими культурами - насадження,що в майбутньому будуть справжнім лісом.

Джерело: ДП «Попільнянський лісгосп»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліс #ліси #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #лісничі #лісівники #екологія #довкілля #зелені насадження #висаджування лісів
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...