• Головна
  • Працюємо над розробкою інформаційної кампанії щодо протидії домашньому насильству, — "Сучасний Формат"
ДОМАШНЄ НАСИЛЛЯ
18:30, 1 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Працюємо над розробкою інформаційної кампанії щодо протидії домашньому насильству, — "Сучасний Формат"

ДОМАШНЄ НАСИЛЛЯ
Працюємо над розробкою інформаційної кампанії щодо протидії домашньому насильству, — "Сучасний Формат"

Триває робота над розробкою інформаційної кампанії щодо протидії домашньому насильству в Житомирській та Вінницькій областях. Про це повідомляють в НУО "Сучасний Формат".

Під час першої робочої зустрічі із партнерами презентували ключові цілі кампанії та напрямки, обговорили важливість донесення інформації до різних цільових аудиторій, в т.ч. - кривдників, сусідів, постраждалих від домашнього насильства, поліцейських та ін.

"Наша задача - зробити кампанію максимально дієвою. Саме тому до її підготовки ми залучаємо фахівців із різних сфер, які дотичні до протидії домашнього насильства, в т.ч. - громадських діячів, адвокатів, поліцейських, представники бізнесу, журналістів, митців, фахівців управління пробації, представників органів місцевого самоврядування, дизайнерів, фотографів, тощо", - підкреслила Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО "Сучасний Формат".

Організатор кампанії - НУО "Сучасний Формат" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. U.S. Embassy Kyiv Ukraine

«Якщо маєте ідеї та бачення, як за допомогою інформаційних інструментів (зовнішня реклама, фото-, відео-, радіо) можна вплинути на зменшення проявів та випадків домашнього насильства, зупинити кривдників та/або допомогти постраждалим, напишіть нам, будь ласка.

Ми відкриті до ідей та співпраці», - говорять в «Сучасному форматі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#домашнє насильство #домашнє насилля #протидія #інформаційна кампанія #житомирщина #робота #сучасний формат #житомирщина #житомирська #область
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...