• Головна
  • Віталій Бунечко: приватизація – це залучення інвестицій, створення нових робочих місць, додаткові податки та збори
ФДМУ
09:00, 2 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Віталій Бунечко: приватизація – це залучення інвестицій, створення нових робочих місць, додаткові податки та збори

ФДМУ
Віталій Бунечко: приватизація – це залучення інвестицій, створення нових робочих місць, додаткові податки та збори

Нещодавно голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь в урочистостях з нагоди 30-річчя заснування Фонду державного майна України.

Про це він проінформував на своїй Фейсбук-сторінці.

Беззаперечний той факт, що фахове управління та ефективне використання державного майна – це одне з найважливіших завдань сьогодення. Саме тому воно постійно знаходиться у фокусі уваги як керівництва держави, так і суспільства.

Велика та мала приватизація, які за підтримки Президента України Володимира Зеленського саме зараз набирають оберти, мають стати яскравим свідоцтвом тих змін, що відбуваються у Державі. І успіх цих проектів, в першу чергу, залежить від професіоналізму та наполегливості працівників Фонду державного майна України. Житомирська ОДА постійно співпрацює з Фондом державного майна України та його Регіональним відділенням ФДМУ у Житомирській області.

І ця взаємодія дає конкретні результати, які дозволяють змінювати на краще життя громад. Цифри говорять самі за себе: за останніх півтора року, за словами Віталія Бунечка, до Державного бюджету від продажу об’ектів державної власності, розташованих на Житомирщині, надійшло майже 26 мільйонів гривень.

«Ми маємо приклади успішної приватизації на базі приватизованих об’єктів. Завдяки залученим інвестиціям на теренах області розвиваються сучасні комплекси і підприємства у сфері агропромислового виробництва, галузі промисловості, створюються соціальні об’єкти.

На власному досвіді ми переконуємося, що приватизація – це залучення інвестицій, створення нових робочих місць, додаткові податки та збори, дієвий інструмент економічного зростання регіону.

Тому, бажаю усьому колективу Фонду державного майна України прогресивних ідей, реалізації поставлених цілей, злагодженої роботи та наснаги працювати на благо України», - резюмує очільник Житомирщини.

За інформацією з Фейсбук-сторінки Віталія Бунечка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фонд державного майна україни #житомирщина #правоохоронці #приватизація #житомирщина #житомирська #область #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...