• Головна
  • У громаді на Житомирщині волонтери допомагають одиноким громадянам сплачувати комунальні платежі онлайн
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ
13:00, 29 серпня 2021 р.
Надійне джерело

У громаді на Житомирщині волонтери допомагають одиноким громадянам сплачувати комунальні платежі онлайн

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ
У громаді на Житомирщині волонтери допомагають одиноким громадянам сплачувати комунальні платежі онлайн

Громадська організація «Молодь обирає життя» реалізовує проєкт «Об'єднуйся, допомагай – марно час не витрачай!» в рамках ініціативи Програми «U-LEAD з Європою» «Волонтерство в громаді» у Семенівській громаді. Влітку відбувається активна фаза реалізації активностей проєкту. Зокрема, у червні та липні відбулась низка заходів для волонтерів та розробки бренду громади.

«Ми прагнемо підвищити рівень інтегрованості молоді вразливих категорій в суспільний простір громади згуртовуючи їх у волонтерські бригади самопомочі для протидії наслідкам COVID-19. Тому наші заходи спрямованні на формування сталої комунікації між громадою та цільової аудиторії», - наголошує Тетяна Носова, голова громадської організації.

Команда проєкту вже провела:

  • у селі Хажин навчання для волонтерів «Допомагаємо зупинити коронавірус у Семенівській громаді, розвінчуємо міфи» та «Методи роботи з сучасними інформаційними технологіями у Семенівській громаді», а також засідання волонтерів для створення символіки проєкту;
  • у селі Закутинці навчання для волонтерів «Зробимо Семенівську громаду здоровішою - одягаємо маску»;
  • у селі Семенівка презентацію започаткованої діяльності волонтерських бригад самопомочі на території Семенівської громади на засіданні круглого столу.

Вже навчені волонтери швачки шиють багаторазові маски, працює консультаційна мобільна телефонна лінія протиковідного штабу, планшети використовуються для допомоги одиноким громадянам та особам похилого віку у здійсненні електронних платежів за соціальні й комунальні послуги, передачі показників лічильників. Проєкт громади має 4 ключові цілі. Перш за все команда прагне сформувати з-поміж активних представників молоді уразливих категорій три волонтерські бригади самопомочі для протидії наслідкам пандемії.

«Проєкт дозволяє забезпечити підтримку соціально вразливим мешканцям громади. Крім того, активності згуртовують людей в селах навколо розв'язання нагальних проблем», – наголосив Василь Невмержицький, керівник Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD Європою».

Нагадаємо, що реалізація цього проєкту також передбачає пошиття захисних масок, оформлення документів для отримання пільг та соціальних виплат від держави домогосподарствами, виїзні зустрічі з мешканцями громади волонтерів, виготовлення інформаційних листівок, купівлю трьох швейних машинок, резинок, ниток та тканини для пошиття багаторазових захисних масок, купівлю трьох планшетів для роботи з документами.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#децентралізація #реформа #громада #мешканці громади #житомирщина #житомирщина #житомирська #область #фото #світлини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Анна Андреева
30 серпня 2021 р., 03:10
Я хочу подякувати доктору Алабі, дуже потужному чарівнику, який допомагає мені повернути мого чоловіка до мене. Кілька місяців тому у мене були серйозні проблеми з чоловіком, оскільки він вийшов з дому, і він почав зустрічатися з іншою жінкою і я залишився з дружиною, я намагався все, щоб повернути її, але всі мої зусилля були марними до того дня, коли моя подруга прийшла до мене додому, і я розповів їй усе, що відбувалося між мною і моїм чоловіком, потім вона розповіла мені потужне заклинання що це допомагає їй, коли вона стикається з тією ж проблемою. Потім я зв’язуюся з доктором Алабою і розповідаю йому кожну думку, і він каже мені більше не турбуватися, що мій чоловік повернеться після того, як він вимовить заклинання. йому, я подумав, що це жарт, після того, як він закінчив заклинання, він сказав мені, що щойно закінчив заклинання, на мій найбільший подив за ці 2 дні, коли мій чоловік повернувся до мене плакати, ви можете зв’язатися з цим вдячним чоловіком по електронній пошті: [email protected] Ви також можете потрапити до нього через WhatsApp / viber за цим номером: +2349039885856.
live comments feed...