• Головна
  • Кіноклуби Docudays UA провели виїзний показ у Коростені для співробітників трьох підрозділів пробації
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
21:00, 9 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Кіноклуби Docudays UA провели виїзний показ у Коростені для співробітників трьох підрозділів пробації

ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Кіноклуби Docudays UA провели виїзний показ у Коростені для співробітників трьох підрозділів пробації

9 вересня 2021 року для співробітників підрозділів філії Центру пробації у Житомирській області, що розташовані у Коростені, Лугинах і Хорошеві, був проведений показ стрічки «Перукарська воля» з колекції Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA».

Виїзний кінопоказ організували та провели модератори Кіноклуби Docudays UA при Житомирському районному відділі та філії Центру пробації у Житомирській області Ліна Бабич та Віталій Бабич за дієвого сприяння начальниці Коростенського РВ філії Антоніна Ващенко.

Після перегляду учасники разом із начальником філії Центру пробації в області Анатолієм Бобриньовим (Анатолий Бобринев) говорили про:

  • труднощі соціальної адаптації звільнених з місць позбавлення волі та клієнтів пробації;
  • важливість консолідації зусиль державних органів і неурядового сектору, спрямованих на забезпечення дотримання прав уразливих груп населення;
  • необхідність боротьби із стигматизацією і стереотипами у суспільстві, що створюють ґрунт для упередженого ставлення до умовно засуджених чи колишніх засуджених та порушення їх прав;
  • співпрацю Житомирського районного відділу пробації з ГО «Докудейз» та позитивний досвід реалізації Кіноклубом Docudays UA при підрозділі адвокаційного проекту «Документальне кіно як інноваційний метод роботи пробації»;
  • перспективи співпраці підрозділів пробації з громадськими організаціями, волонтерами, у тому числі у форматі роботи Кіноклубу Docudays UA.

Кіноклуби Docudays UA при Житомирському районному відділі та філії Центру пробації у Житомирській області висловлюють вдячність колективу Коростенський міський палац культури ім Т. Г. Шевченка, у стінах якого відбувся цей захід.

Джерело: Кіноклуб Docudays UA - Житомирський РВ філії Центру пробації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр пробації #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #волонтер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...