• Головна
  • Правду про ситуацію на «Коростенському щебзаводі» з’ясовуватимуть у суді
11:41, 23 травня 2013 р.

Правду про ситуацію на «Коростенському щебзаводі» з’ясовуватимуть у суді

Група компаній “Фактор”, її власники та інші юридичні та фізичні особи подали позов до суду щодо захисту честі, гідності та ділової репутації у зв’язку із брудною інформаційною кампанією в їхню адресу.

Цього року на Інтернет-сайті "Житомир.інфо" з’явилося звернення з приводу спроб так званого рейдерського захоплення Коростенського щебзаводу. У листі серед учасників цього “захоплення” згадуються імена Сергія Тищенка (власника групи компаній «Фактор», банку «Фортуна-банк»), Ігора Наумця (власника групи компаній «Юнігран», Малинського та Коростенсько го кар’єрів), народного депутата України Володимира Пехова (http://www.zhitomir.info/news_121512.html)

Проте, на думку позивачів, оприлюднена інформація на даному сайті не відповідає дійсності, яка містить в собі прямий наклеп на керівників відомих груп компаній та народного депутата України.

Складається враження, що на іміджі Групи компаній “Фактор” відпрацьовують сплановану інформаційну технологію (піар-кампанію), налаштовану заплямувати її честь, гідність та ділову репутацію . Не виключено, що цю технологію впроваджують у життя обрані ЗМІ, серед яких й Інтернет-сайт “Житомир.інфо”, керівники ВАТ «Коростенський щебзавод» та ПрАТ «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод»

Так, на згаданому Інтернет-сайті напередодні писали про те, що нібито представники Групи компаній «Фактор» неодноразово погрожували вбивством посадовим особам Товариства. Були вказані конкретні імена тих, хто “погрожував”. За деякий час у будинку голови наглядової ради ВАТ “Коростенський щебзавод” Віталія Вербицького відбулася стрілянина, яку одразу було зафіксовано та розповсюджено знову ж таки обраними ЗМІ.

Такі дії свідчать про відверту провокацію, спрямовану на введення в оману правоохоронних органів та громадскість з ціллю відволікти увагу від власне встановлених фактів правоохоронцями тотальних розкрадань в особливо великих розмірах на Коростенському щебзаводі його керівниками, фактів підробки документів та шахрайства, а також порушень прав акціонерів.

Відповідачами у справі виступатимуть ВАТ «Коростенський щебзавод» та ПрАТ «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод», а також Інтернет-сайт “Житомир.інфо”, які відповідно порушили ч. 3 ст. 277 ЦК України та Закон України “Про інформацію”

Відтак Група компаній “Фактор” звертається до правоохоронців об’єктивно і детально перевірити оприлюднену інформацію на Інтернет-сайті “Житомир.інфо” на предмет її достовірності, вжити заходи реагування у відповідності до чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...