• Головна
  • Школярі з Житомирщини побували на «1+1» та в унікальному музеї, — ФОТОРЕПОРТАЖ
ШКОЛЯРІ
11:15, 17 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Школярі з Житомирщини побували на «1+1» та в унікальному музеї, — ФОТОРЕПОРТАЖ

ШКОЛЯРІ
Школярі з Житомирщини побували на «1+1» та в унікальному музеї, — ФОТОРЕПОРТАЖ

На початку вересня діти атовців, з особливими потребами та інші малинські школярі, за сприяння місцевої громадської організації «Стражі миру» відвідали медіа-холдинг «1+1 Медіа», який на сьогодні об’єднує потужну команду висококваліфікованих професіоналів, що створюють популярні шоу, серіали, телепередачі та інший оригінальний контент на семи телеканалах — «1+1», «2+2», ТЕТ, «Плюсплюс», «1+1 International», «УНІАН ТБ» та «Бігуді», а також групу сайтів, продакшн, VOD-платформу «1+1 video» і «1+1 media-school».

Про це інформують "Малинські новини".

Читайте також: У зоні проведення ООС загинув морський піхотинець з Житомирської області, — ФОТО

Читайте також: Блогер з Бердичева здійснив дитячу обіцянку – подарував мамі автомобіль, довівши її до сліз — ФОТО, ВІДЕО

Під час екскурсії діти, зокрема, дізналися, що над щоденними випусками найоперативніших в Україні новин «ТСН» працюють 400 журналістів, редакторів, операторів, режисерів монтажа, продюсерів та інших телевізійників. Вони побували у студії, де відбувається прямий ефір на фоні найбільшого телеекрану в Європі, та познайомилися із землячкою, телеведучою «Служби телевізійних новин» та ток-шоу «Право на владу» Наталією Мосейчук, котра, до речі, на сьогодні входить до рейтингу Топ-100 найуспішніших жінок України. Як розповіла Нарталія Мосейчук, вона починала вона кар’єру на Житомирщині, по закінченні бердичівської ЗОШ та педуніверситету ім. Франка (а нині ЖДУ ім. Івана Франка, де навчалася на факультеті іноземних мов), влаштувавшись журналісткою на обласне телебачення.

Також діти мали нагоду зустрітися у телестудії із відомим танцюристом, суддею телевізійних проєктів «Танцюють всі!» «Україна має талант», «Танці з зірками» та багатьох інших — Владом Ямою.

Напружений графік телевізійників не відлякав школярів. Дехто з них наприкінці зустрічі виявив бажання теж обрати журналістську стезю. Як розповіли екскурсоводи, що серед студентів вищої медіа-школи, яка працює на базі «1+1», люди різних професій. Опанувавши телевізійне мистецтво, вони упевнено досягають поставленої мети і стають професіоналами.

Також учасники екскурсії відвідали унікальну, аналогів якій в Україні немає, галерею-музей «Історія становлення української нації», що створена нещодавно неподалік Співочого поля у Києві. До реалізації проєкту, ініційованому засновником, військовим, а нині успішним бізнесменом Валерієм Галаном, долучилися близько 40 учених і понад 50 наукових організацій, стільки ж українських музеїв, культурні та громадські діячі. Вони зуміли, застосувавши найсучасніші технології, відобразити в 25-ти експозиціях історію України від трипільської культури до сьогодення, акцентувавши увагу на яскравих подіях та легендарних постатях, якими можуть пишатися українці.

Це — вражаюче! На противагу нудному викладанню історичних фактів у підручниках дітям показали інсталяцію цілих епох із супроводом аудіо- і відеоконтента в поєднанні з спецефектами, мультимедійними стендами, мапами, голограмами, а головне — фігурами знакових постатей нашої могутньої держави, починаючи від Володимира Великого, княгині Ольги, ключниці Малуші, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького до героїв АТО. Серед 100 силіконових скульптур і духовні, культурні та політичні діячі, зокрема, Тарас Шевченко, Тарас Чорновол, Борис Патон, Іван Миколайчук, Богдан Ступка, Кузьма Скрябін, патріарх Філарет та митрополит Епіфаній.

Як переконані організатори, музей сприятиме відродженню національної гідності та поваги українців до своєї нації і держави.

Читайте також: У Житомирській області розбився легкомоторний літак, — ВІДЕО

Читайте також: На Житомирщині поліція розшукує безвісно зниклу 25-річну дівчину

До речі, від початку року це вже четверта поїздка малинських школярів музеями та іншими цікавими, пізнавальними місцями нашої країни, організована ГО «Стражі миру». Екскурсії розширюють кругозір, сприяють вихованню патріотизму та бережливому ставленню до традицій, культури і минувшини нашого славного народу, зазначають громадські діячі. Попереду у них й інші задуми…

Джерело: Малинські новини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#1+1 #унікальний музей #музей #екскурсія #діти відвідали #діти #житомирщина #житомирська #область #подорож #новини #інформація #новини житомира #новини житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...