18:00
24 липня
В спортивному залі Житомирського комерційного технікуму закінчилися ігри І кола чемпіонату міста Житомира з волейболу серед жіночих команд (Перша ліга), в якому беруть участь 7 волейбольних команд міста. Перше місце посідає команда ЖКТ (5 перемог, 1 поразка), лише завдяки гіршому коефіцієнту друге місце посідає команда ЖБФК (5 перемог, 1 поразка), третє місце – команда ДЮСШ № 1 «Колос» (3 перемоги, 3 поразки).