• Головна
  • Останній дзвоник у школі-інтернат на Житомирщині.
привітання від Олександра Никитюка
13:24, 24 травня 2013 р.

Останній дзвоник у школі-інтернат на Житомирщині.

привітання від Олександра Никитюка

 Олександр Никитюк: «Необхідно розробити обласну програму підтримки дітей з особливими потребами»

Сьогодні останній дзвінок пролунав у Житомирській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів №2. Привітати школярів зі святом від імені керівника області Сергія Рижука завітав заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Олександр Никитюк.

У цій школі навчаються діти з вадами слуху, працюють талановиті, мудрі педагоги, які для цих дітей стали другими батьками, старшими товаришами і мудрими наставниками. Житомирська обласна адміністрація всіляко підтримує ваш заклад і тримає на контролі, аби всі соціальні виплати надходили вчасно”, - сказав Олександр Никитюк.

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації розповів про ідею Сергія Рижука щодо сприяння випускникам таких навчальних закладів.

«Ми зобовязані розробити та прийняти обласну програму підтримки дітей з особливими потребами, які навчаються, зокрема, у цій спецшколі. Таку пропозицію сьогодні висловив голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук перед поїздкою до Премєр-міністра України. Випускники таких спеціалізованих шкіл-інтернатів мають навчатися у вузах за рахунок обласного бюджету. Це надасть їм можливість працевлаштуватися, у тому числі педагогами і вихователями закладів, які свого часу дали їм путівку у життя. Переконаний: держава покликана опікуватися подальшою долею випускників з особливими потребами», - сказав Олександр Никитюк.

На сьогодні Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат має потужну матеріально-технічну базу для здійснення комплексної реабілітації дітей з особливими освітніми потребами.

Учні школи є постійними переможцями Міжнародного конкурсу «Натхнення», меценатом якого є і голова обласної адміністрації Сергій Рижук.

Олександр Никитюк побажав учням незабутніх, веселих та цікавих канікул. Випускникам – аби всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну освіту й улюблену професію. 

Крім того, Олександр Никитюк вручив від імені губернатора Почесні грамоти облдержадміністрації та цінний подарунок школі – плазмовий телевізор. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...