• Головна
  • В Житомирі живе два десятка мільйонерів
15:31, 24 травня 2013 р.

В Житомирі живе два десятка мільйонерів

Троє мешканців Житомирщини задекларували доходи понад 10 мільйонів гривень. Ще 25 громадян подали декларації на доходи більше мільйона гривень. Більшість мільйонерів – житомиряни, решта – мешканці Коростенського, Любарського, Радомишльського, Червоноармійського та Чуднівського районів.

Загалом у 2013 році до податкових інспекцій області подали декларації 19,5 тисяч громадян. Динаміка щодо кількості поданих громадянами декларацій до рівня попереднього року складає 120 %. Загальна сума задекларованих доходів – майже 697 млн. грн., що на 48 млн. грн. більше, ніж за відповідний період  2012 року.

За результатами деклараційної кампанії 2013 року громадянами задекларовано до сплати 12 млн. грн. податків, близько 4 млн. грн. вже надійшло до бюджету.

Майже 4 тисячі громадян подали декларації з метою отримання податкової знижки, їм нараховано до повернення три з половиною мільйони гривень, з яких 1,8 млн.  грн. держава вже компенсувала.

Серед джерел задекларованих доходів найбільшу частку складають доходи від отримання спадщини,  продажу нерухомого та рухомого майна, здачі в найм земельної ділянки, інвестиційного прибутку тощо.

Іноземні доходи у сумі 2,6 млн. грн. задекларував 41 громадянин, ними самостійно нараховано до сплати 406 тис. грн.

Ці та інші результати деклараційної кампанії 2012 були озвучені під час брифінгу, який провела голова комісії з реорганізації ДПС у Житомирській області Галина Власюк. «Впевнено можна сказати, що цьогорічна кампанія декларування доходів громадян пройшла успішно, на високому рівні, що є підтвердженням головного: добровільна сплата податків стає правилом для наших громадян», - сказала Галина Власюк, завершуючи брифінг і дякуючи журналістам за сприяння в інформуванні населення під час деклараційної кампанії та за сумлінне виконання свого конституційного обов’язку щодо декларування своїх доходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...