Переможці обласного конкурсу "Краща бібліотека Житомирщини 2021 року"!
Вітання переможцям:
Малинівська сільська бібліотекау номінації «Краща сільська бібліотека-філія»;
Відділ культури та туризму Ємільчинської селищної ради
Ємільчинська центральна бібліотека Ємільчинськоі селищної ради та Підлубівська сільська бібліотека-філія Ємільчинськоі центральної бібліотеки Ємільчинськоі селищної ради у номінації «За кращі практики роботи з молоддю»;
Коростенська міська центральна бібліотека дитяча бібліотека-філія 1 «Публічної бібліотеки Коростенськоі МТГ у номінації «За кращі практики роботи з дітьми» Олена Ущапівська;
Заохочувальні відзнаки та призи також отримають цьогорічні фіналісти Конкурсу:
Народицька селищна бібліотека;
Новоборівська публічна бібліотека;
Потіївка село на Поліссі Потіівська сільська бібліотека;
Любарська Селищна Територіальна Громада Юрівська бібліотека (Любарська ТГ);
Баранівська територіальна громада Суємецька сільська бібліотека.
Вітання переможцям та учасникам!
Нагадуємо, що 22 вересня, в приміщенні конференц-залу ЖОУНБ ім. Олега Ольжича відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців та лауреатів обласного конкурсу «Краща бібліотека Житомирщини 2021 року».