
СПОРТ
12:05, 5 жовтня 2021 р.
Надійне джерело
Здобутки спортсменів з Житомирщини на кубку України з кікбоксингу ІСКА, — ФОТО
СПОРТ

30.09-03.10.2021 року в м. Харкові відбувся кубок України з кікбоксингу ІСКА. За медалі змагалися кікбоксери різних вікових категорій: діти, юнаки, юніори та дорослі.
Про це інформує Новоград-Волинська міська рада.
У боях зійшлися найкращі кікбоксери України, 900 учасників. Боротьба тривала не тільки за нагороди, а й за право в майбутньому представляти нашу країну на спортивних аренах Європи та світу.
Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П.Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради в своїх вагових категоріях та версіях посіли такі місця:
1 - Михайлов Артем;
1 – Іваникович Віктор;
1 - Гайдай Богдан;
1- Білоног Єгор;
1- Копил Денис (СК «ВУЛЬФ»);
1- Бекусов Данило;
1- Максимчук Максим;
1- Сукач Євген;
2- Голуб Іван;
2- Хмільовська Катерина;
2 – Волков Юрій;
3-Ковальчук Орест.
Переможці отримали не лише чемпіонські пояси, а й ліцензії на право проведення боїв на міжнародній арені.
Фінансування на участь у змаганнях здійснювалося за кошти управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.
Команду до змагань готував тренер-викладач ДЮСШ імені В.П.Єрмакова Плісак Леонід Васильович та тренер СК «ВУЛЬФ» Копил Денис Олександрович.
Вітаємо переможців!
Джерела: ДЮСШ імені В П Єрмакова м. Новоград-Волинський
та Новоград-Волинська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
Вчора
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
11:05
Вчора
11:29
17 червня
Оголошення
20:43, 11 червня
1
09:04, 13 червня
10:51, Вчора
11:36, 18 червня
live comments feed...