• Головна
  • SMART-стейкінг на біржі ВайтБІТ: як обрати актив
Новини компаній
13:07, 7 жовтня

SMART-стейкінг на біржі ВайтБІТ: як обрати актив

Новини компаній

Існують різні способи вкладень у криптовалюту. На https://whitebit.com/ua трейдинг криптовалют ‒ один з основних варіантів активності користувачів. Втім, з точки зору динаміки ціноутворення криповалюта — максимально волатильний актив. Один із шляхів знизити ризики фінансових втрат на падінні курсу — довгострокове інвестування.

Чому криптовалюта інвестиція на перспективу?

Максимально ясно сформулював відповідь на це питання криптоексперт та фінансист Фредерік Кауфман, автор книги "Грошова змова: історія спроможності валюти зачаровувати, контролювати та маніпулювати”. На його думку, у майбутньому долар буде прив'язаний не до срібла чи золота, а саме до криптовалюти. 

SMART-стейкінг: детально

SMART-стейкінг на Вайт Біт ‒ це можливість залишити на криптобіржі актив на обумовлений строк. Наразі біржа пропонує залишити під проценти понад 35 монет. Серед них є як топові: Bitcoin, Ethereum, USDT, EOS, СHAIN, XRP, так і менш відомі проєкти. Список постійно оновлюється, та топові монети залишаються незмінно.

Коротко про умови із розрахунком

Строки планів починаються від 10 днів до року. Перервати його достроково можна, але тоді зароблені проценти не зарахуються. 

Втім, альт- та біткоїн біржаhttps://whitebit.com/ua пропонує доволі конкурентні ставки: як у порівнянні з аналогічними платформами, так і у порівнянні із традиційними банківськими установами. Біржа пояснює це тим, що завдяки депозитам забезпечує необхідні об'єми активів для надання користувачам кредиту (професійний рівень торгівлі — маржинальна).

Наприклад, якщо гіпотетично депонувати 0,5 BTC: 

Відсоток10 днів20 днів30 днів3 місяці6 місяців12 місяців
0,40%0.002 BTC
1%0.005 BTC
1,75%0.00875 BTC
6%0.03 BTC
13%0.065 BTC
28%0.14 BTC

Як вибрати актив для більш вигідного депонування

Бажано подивитися, як давно існує проєкт, якою була та чому відбувалася динаміка ціноформування. Так, наприклад, проєкт Chainlink протягом останнього року зростав до своєї найвищої вартості $50. Це пов'язане у першу чергу з оновленнями на проєкті, а також із зацікавленістю та довірою з боку великих компаній. 

Тож як один із показників ‒ чи інвестують великі компанії та криптодіячі гроші у проєкт. Орієнтирами сьогодні є Microstrategy, Tesla, Grayscale, Bitwise та ін. Спостерігати за цими даними можна на аналітичному порталі CoinShares. А також чи дотримується компанія власного Road Map.

Важливо також пам’ятати, що допоки про монету розмовляють вона зберігає ліквідність. Тобто її можна легко купити та продати. Перевірити, як часто монету пригадують у соцмережах, можна на IntoTheBlock. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...