• Головна
  • На Житомирщині відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, — ФОТО
МОЛОДЬ
13:15, 11 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

На Житомирщині відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, — ФОТО

МОЛОДЬ
На Житомирщині відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, — ФОТО

Чемпіонат Житомирської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

8 жовтня відбувся 37-й Чемпіонат Житомирської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Про це інформують на сайті Обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Читайте також: Пригоди 17-річного заробітчанина на Житомирщині

У заході взяли участь 84 учасники з 18 територіальних громад Житомирщини. Організатор Чемпіонату – Житомирський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Впродовж двох годин учасники у лісі долали дистанції різної складності залежно від рівня підготовки (рівень А, рівень Б). За допомогою карти і компаса вони знаходили контрольні пункти з електронними відмітками. Перемогли учасники, які знайшли швидше та більше таких відміток.

Пропонуємо переглянути атмосферні світлини з заходу.

Джерело: Обласний центр дитячої та юнацької творчості

Читайте також: На Житомирщині поліцейські, лісівники та громада продовжують пошуки 79-річної Галини Довгоселець

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молодь #житомирщина #житомирська #область #вогнеборці #кіно #новини #інформація #кіностудія #група компаній #зйомки кіно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...