• Головна
  • На завершальному етапі реконструкція обласного онкологічного диспансеру в Житомирській області, — ВІДЕО
ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО
14:38, 12 жовтня
Надійне джерело

На завершальному етапі реконструкція обласного онкологічного диспансеру в Житомирській області, — ВІДЕО

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО
На завершальному етапі реконструкція обласного онкологічного диспансеру в Житомирській області, — ВІДЕО

Цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» здійснюється реконструкція з прибудовою Житомирського обласного онкологічного диспансеру – єдиного спеціалізованого закладу в області, який проводить обстеження та лікування хворих на злоякісні новоутворення.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, приміщення, в якому знаходиться медзаклад, здано в експлуатацію у 1964 році за типовим проєктом: стаціонар на 120 ліжок (хірургічне відділення на 30 ліжок, гінекологічне на 40, гематологічне на 20, радіологічне на 20) і поліклінічне відділення з усіма допоміжними службами.

Читайте також: Пригоди 17-річного заробітчанина на Житомирщині

З роками потужність диспансеру збільшилася у два рази. Нагальною стала потреба у розширенні.

У 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку було розпочато реалізацію проєкту з комплексної термосанації будівлі головного корпусу онкодиспансеру загальною кошторисною вартістю 10,6 млн грн.

У 2021 році за кошти обласного бюджету розпочато будівельні роботи з прибудови до головного корпусу двоповерхового поліклінічного відділення вартістю 83 4 млн грн. У даний проєкт включено також ремонт внутрішніх приміщень.

Із метою забезпечення комплексного підходу до реконструкції онкодиспансеру зведено витрати по обом проєктам для фінансування об’єкту в рамках одного проєкту «Реконструкція будівлі Житомирського обласного онкологічного диспансеру по вул.Фещенко-Чопівського, 24/4 в м. Житомирі (термосанація) з прибудовою» загальною кошторисною вартістю 94,0 млн грн.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації, протягом 2018-2021 років здійснено утеплення головного корпусу. З боку головного фасаду зведено двоповерхову будівлю поліклініки, яка працює з жовтня 2020 року. Також завершено будівельні роботи в приміщеннях ендоскопічного, лабораторного, амбулаторно-операційного відділень.

Читайте також: На Житомирщині поліцейські надали домедичну допомогу чоловіку, який на їх очах розрізав собі руку

У 2021 році здійснюється капітальний ремонт внутрішніх приміщень хіміотерапевтичного, онкогенікологічного та мамологічного відділень.

Об’єкт має повністю завершитися до кінця поточного року.

Джерело: сайт Житомирської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#велике будівництво #житомирщина #житомирська #область #проект #новини #інформація #новини житомира
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...