• Головна
  • Чемпіонати Житомирської області з бадмінтону відбулися на базі Житомирської політехніки
БАДМІНТОН
13:41, 13 жовтня
Надійне джерело

Чемпіонати Житомирської області з бадмінтону відбулися на базі Житомирської політехніки

БАДМІНТОН
Чемпіонати Житомирської області з бадмінтону відбулися на базі Житомирської політехніки

Протягом першої половини жовтня у Державному університету “Житомирська політехніка” було проведено серію змагань з бадмінтону, у яких взяли участь спортсмени різних вікових груп та рівня.

Про це повідомляють на сайті університету.

02-03 жовтня 2021 року було проведено Чемпіонат Житомирської області з бадмінтону серед юнаків і дівчат 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 рр.н та юніорів та юніорок 2004-2005 рр.н. У змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів, серед яких представники Коростишівського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи та Комунальної установи “Романівська дитячо-юнацька спортивна школа”.

Результати серед юніорів 2004-2005 р.н.

Юнаки (одиночний розряд)

  • 1 місце – Дзюблик Назар
  • 2 місце – Цюпа Владислав
  • 3 місце – Ліневич Назарій

Дівчата (одиночний розряд)

  • 1 місце – Шимон Дарина
  • 2 місце – Ліневич Уляна
  • 3 місце – Вербич Катерина

Юнаки (парний розряд)

  • 1 місце – Дзюблик Назарій – Чечко Віктор
  • 2 місце – Цюпа Владислав – Ліневич Назар
  • 3 місце – Кирийчук Андрій – Осадчий Євгеній

Дівчата (парний розряд)

  • 1 місце – Шимон Дарина – Вербич Катерина
  • 2 місце – Ліневич Уляна – Вакуліч Анастасія
  • 3 місце – Коротка Іванна – Василенко Ангеліна

Змішаний парний розряд

  • 1 місце – Дзюблик Назар – Вербич Катерина
  • 2 місце – Кирийчук Андрій – Шимон Дарина
  • 3 місце – Ліневич Назар – Ліневич Уляна

Результати серед юнаків і дівчат 2006-2007 р.н.

Юнаки (одиночний розряд)

  • 1 місце – Осадчий Євгеній
  • 2 місце – Троценко Олег
  • 3 місце – Кирийчук Назар

Дівчата (одиночний розряд)

  • 1 місце – Ліневич Уляна
  • 2 місце – Білоцька Ярослава
  • 3 місце – Сольська Каріна

Юнаки (парний розряд)

  • 1 місце – Осадчий Євгеній – Кирийчук Кирило
  • 2 місце – Троценко Олександр – Кирийчук Назар
  • 3 місце – Файдюк Роман – Троценко Олег

Дівчата (парний розряд)

  • 1 місце – Ліневич Уляна – Білоцька Ярослава
  • 2 місце – Шевлякова Ірина – Задорожна Олександра
  • 3 місце – Сольська Каріна – Вакулич Анастасія

Змішаний парний розряд

  • 1 місце – Осадчий Євгеній – Шевлякова Ірина
  • 2 місце – Кирийчук Назар – Ліневич Уляна
  • 3 місце – Кирийчук Кирило – Шпаківська Софія

Результати серед юнаків і дівчат 2008-2009 р.н.

Юнаки (одиночний розряд)

  • 1 місце – Кирийчук Назар
  • 2 місце – Троценко Олександр
  • 3 місце – Короткий Дмитро

Дівчата (одиночний розряд)

  • 1 місце – Білоцька Ярослава
  • 2 місце – Задорожна Олександра
  • 3 місце – Онищук Уляна

Юнаки (парний розряд)

  • 1 місце – Кирийчук Назар – Троценко Олександр
  • 2 місце – Вакульчук Дмитро – Кліменчук Максим
  • 3 місце – Гаврилюк Артем – Король Максим

Дівчата (парний розряд)

  • 1 місце – Оніщук Уляна – Білоцька Ярослава
  • 2 місце – Задорожна Олександра – Шпаківська
  • 3 місце – Кузьмінська – Супруненко

Змішаний парний розряд

  • 1 місце – Кирийчук Назар – Задорожна Олександра
  • 2 місце – Троценко Олександр – Шпаківська Софія
  • 3 місце – Вакульчук Дмитро – Білоцька Ярослава

Результати серед юнаків і дівчат 2010-2011 р.н.

Юнаки (одиночний розряд)

  • 1 місце – Рус Андрій
  • 2 місце – Осадчук Кирило

Дівчата (одиночний розряд)

1 місце – Шевчук Діана

2 місце – Іваницька Єлизавета

3 місце – Куцик Юлія

Дівчата (парний розряд)

  • 1 місце – Шевчук Діана – Куцик Юлія
  • 2 місце – Іваницька Єлизавета – Осадчук Діана

Змішаний парний розряд

1 місце – Рус Андрій – Іваницька Єлизавета

2 місце – Осадчук Кирило – Осадчук Діана

09-10 жовтня 2021 року відбувся Чемпіонат Житомирської області з бадмінтону серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь 30 найсильніших спортсменів Житомирської області, серед яких три майстри спорту України та один кандидат у майстри спорту України.

Команду Житомирської політехніки представляли студенти Кривохижа В’ячеслав (ФІКТ, група ІПЗм-20-1), Лук’янчук Яна (БФСО, група ЕК-2) та проректор з науково-педагогічної роботи Морозов Андрій.

В результаті Лук’янчук Яна виборола 2 місце у жіночому парному розряді, а Морозов Андрій здобув 3 місце у чоловічому одиночному розряді.

Результати змагань за усіма розрядами:

Чоловіки (одиночний розряд)

  • 1 місце – Дащенко Сергій
  • 2 місце – Негар Тарас
  • 3 місце – Морозов Андрій

Жінки (одиночний розряд)

  • 1 місце – Горобець Іванна
  • 2 місце – Сущик Ірина
  • 3 місце – Сотніченко Людмила

Чоловіки (парний розряд)

  • 1 місце – Дащенко Сергій – Негар Тарас
  • 2 місце – Поліщук Богдан – Пінчук Денис
  • 3 місце – Дзюблик Вадим – Крисюк Петро

Жінки (парний розряд)

  • 1 місце – Горобець Іванна – Сущик Ірина
  • 2 місце – Шашкіна Майя – Лук’янчук Яна
  • 3 місце – Сотніченко Людмила – Павлюк Олена

Змішаний парний розряд

1 місце – Дащенко Сергій – Горобець Іванна

2 місце – Негар Тарас – Сущик Ірина

3 місце – Поліщук Богдан – Сотніченко Людмила

Вітаємо спортсменів!

Джерело: сайт Житомирської політехніки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бадмінтон #спорт #житомирщина #житомирська #область #житомирська політехніка #змагання #змагання з бадмінтону #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...