
COVID-19
11:58, 19 жовтня 2021 р.
Надійне джерело
За добу до житомирської Лікарні №2 госпіталізували 49 пацієнтів з COVID-19
COVID-19

На сайті Житомирської міської ради проінформали про ситуацію з коронавірусом на Житомирщині.
«Станом на сьогоднішній ранок в Лікарні №1 знаходиться 179 пацієнтів, а в Лікарні №2 – 208. За останню добу в Лікарню №2 госпіталізовано 49 осіб. Звернень набагато більше.
Пацієнти потрапляють в досить тяжкому стані, і є всі показники до госпіталізації. Наразі перебіг захворювання на ковід дуже непередбачуваний і важкий. Практично всі пацієнти, які госпіталізуються, вже потребують кисневої підтримки», - про це повідомила під час позачергового засідання міської комісії ТБ і НС заступниця міського голови Марія Місюрова.
Читайте також: Канікули у житомирських школах розпочнуться з 23 жовтня
За словами директора Лікарні №1 Володимира Мордюка, у Лікарні №1 наразі 75% пацієнтів потребують кисневої підтримки.
«Раптово наступає важка стадія перебігу хвороби. Вік пацієнтів хворих на ковід помолодшав», -додає директор Лікарні №2 Ігор Кухарук.
Джерело: сайт Житомирської міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
09:33
Оголошення
13:11, 9 липня
14:27, 30 червня
10:09, 2 липня