• Головна
  • Житомирські студенти: як правильно списати на іспиті
Ноу-хау
16:51, 28 травня 2013 р.

Житомирські студенти: як правильно списати на іспиті

Ноу-хау

Ні для кого не стане великою таємницею, що студенти завжди списували або ж умудрялись у будь-який спосіб скласти іспит, тільки не вчити обтяжливі конспекти (якщо такі були в наявності!). Знають цю істину всі: і самі студенти і викладачі-екзаменатори.

Традиції списувати на іспитах передаються як духовні надбання від покоління до покоління, зрозуміло при цьому все вдосконалюючись і набираючи нових відтінків та форм.

Останнім часом все більше зявляється нових способів списування студентами, а також «помічники», які пропонують за певну плату забезпечити успішний іспит без виснажливих підготувань.

Якщо в Житомирі до куплених дипломних і курсових робіт викладачі ВНЗ уже звикли, то нині їм треба боротися з новою вигадкою студентів. Справа в тому, що учні навчилися складати іспити без знань і шпаргалок - готові рішення їм надсилають в ході іспиту прямо на телефон або планшетний комп'ютер. Зараз активно в Інтернет просторі почали ширитись пропозиції незвичайної допомоги недбайливим студентам.

Щоб отримати допомогу на стороні студенту достатньо непомітно сфотографувати завдання з квитка і відправити їх по MMS або e-mail. «На тому кінці дроту» їх вирішують і відправляють назад фотографією або в форматі текстового файлу. Учневі досить також непомітно списати отриману відповідь, і іспит складено!
«Помічники» оцінюють свою роботу по-різному: в залежності від виду роботи, предмету, об'єму тощо. Сума коливається в межах 150-500 грн.

Скільки житомирських студентів скористалися або користуються такою “допомогою” напевно не відомо, але пора іспитів тільки набирає обертів, тож ці послуги не залишаться без уваги.

_w26NEItFSQ

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...