• Головна
  • Забруднення земель в громаді на Житомирщині
ДЕІ
15:50, 21 жовтня
Надійне джерело

Забруднення земель в громаді на Житомирщині

ДЕІ
Забруднення земель в громаді на Житомирщині

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Черняхівською селищною радою.

В ході перевіркивиявлено, що органами місцевого самоврядування не виконуються повноваження визначені Законами України у сфері використання та охорони земель, раціонального використання та охорони поверхневих і підземних вод, атмосферного повітря, охорони зелених насаджень, поводження з відходами.

Під час обстеження території Черняхівської селищної ради на Старостинських округах виявлено факти порушення правил щодо поводження з відходами, що призвело до засмічення 17 відкритих (без асфальто-бетонного чи іншого твердого покриття, що виключало б можливість фільтрації рідкої частини відходів у ґрунт та інфільтрацію ґрунтових вод) земельних ділянок.

З метою встановлення ймовірного забруднення земельних ресурсів працівниками Відділу Інструментально-лабораторного контролю відібрані проби грунту на засмічених ділянкахдля лабораторних досліджень, а також проведено вимірювання площі ймовірно забруднених ділянок.

За результатами лабораторних досліджень, в разі перевищення показників, будуть розраховані збитки завдані державі внаслідок забруднення земельних ресурсів ТПВ. Відповідно, з метою подальшого розрахунку збитків, Інспекцією направлено запити на органи Держгеокадастру для отримання нормативно-грошової оцінки забруднених земель.

За виявлені порушення посадових осіб Черняхівської селищної ради притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляду штрафів за ст.ст.82, 82-6 КУпАП та надано Вимогу щодо усунення виявлених під час перевірки порушень.

Джерело: Державна екологічна інспекція Поліського округу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологічна інспекція #житомирщина #житомирська #область #екологія #новини #інформація #новини житомира #новини житомирщини #забруднення земель
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...