• Головна
  • МОЗ України схвалило щеплення від COVID-19 для дітей: яку вакцину вводитимуть
ВАКЦИНАЦІЯ
12:30, 26 жовтня
Надійне джерело

МОЗ України схвалило щеплення від COVID-19 для дітей: яку вакцину вводитимуть

ВАКЦИНАЦІЯ
МОЗ України схвалило щеплення від COVID-19 для дітей: яку вакцину вводитимуть

Окрім того, в Міністерстві охорони здоров’я проінформували, для кого ж з неповнолітніх вакцинація протипоказана.

Наказ, у якому рекомендовано щеплення від COVID-19 для підлітків, оприлюднено на сайті Міністерства охорони здоров’я України. Вакцинувати рекомендують неповнолітніх осіб від 12 до 17 років. Щеплюватимуть підлітків препаратом Comirnaty від Pfizer/BioNTech.

Про це повідомляють в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України.

У повідомленні зазначається, що не залежно від групи ризику, неповнолітнім від 12 до 17 років рекомендоване щеплення за умови наявності щеплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації.

Якщо виникне дефіцит вакцинації, пріоритетно у МОЗ рекомендують забезпечити дорослих та дітей, яким вже виповнилося 12 років, вакцинами, які:

  • належать до пріоритетних груп щеплення
  • людей, в яких є ризик, що коронавірус у них може протікати дуже важко, з ускладненнями, а також тих, у кого після COVID-19 виникли серйозні ускладнення.

Кому протипоказане щеплення

У разі, якщо в анамнезі наявна серйозна алергічна реакція хоча б на один із компонентів препарату, яким вас щеплюватимуть, вам точно протипоказане щеплення. До того ж, якщо дитина перенесла міокардит, наприклад, або ж у неї після першої дози вакцини був перикардит, дітям пропонують перенести наступну дозу вакцинації, відтермінувати її. До того ж, дітям, у яких був дитячий мультисистемний запальний синдром, теж рекомендовано трохи відтермінувати щеплення.

А загалом люди, які все ж перенесли міокардит, але який не пов'язаний зі щепленням, і ці пацієнти вже не лікуються у кардіолога, не перебувають під наглядом цього лікаря, можуть бути вакциновані від коронавірусної інфекції.

Інтервал

МОЗ радить дотримуватися 14-денного інтервалу між введенням вакцин проти COVID-19 дітям.

за матеріалами Дмитра Гулійчука, coronavirus.tsn.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцина #вакцинація #covid-19 #коронавірус #пандемія #коронавірусна #інфекція #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #статистика #летальні випадки #захід #подія #зустріч #онлайн
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...