• Головна
  • «Житомиргаз» спростовує інформацію Житомирської міської ради
ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ
13:50, 28 жовтня
Надійне джерело

«Житомиргаз» спростовує інформацію Житомирської міської ради

ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ
«Житомиргаз» спростовує інформацію Житомирської міської ради

ТОВ «Житомиргаз збут» спростовує інформацію, яка розміщена на сайті Житомирської міської ради. Опублікований матеріал поширює неправдиву інформацію про компанію.

На офіційному веб-сайті Житомирської міської ради опублікована новина, в якій зазначається, що ТОВ «Житомиргаз Збут» влітку розірвав у односторонньому порядку договори з п’ятьма дитячими дошкільними закладами та загальноосвітньою школою. Зазначена інформація є недостовірною та негативно впливає на ділову репутацію компанії, яка понад шість років стабільно та безперебійно забезпечує газом усіх своїх клієнтів.

Два освітніх заклади із зазначених у повідомленні (спеціальний центр розвитку дитини м. Житомира №41 та Житомирська загальноосвітня школа №10) взагалі не мали жодних договірних відносин із ТОВ «Житомиргаз Збут». Вересівський комунальний дошкільний навчальний заклад «Журавлик» із компанією законтрактувався лише 04 жовтня поточного року (до цього був інший постачальник), проте газ так і не споживав. Житомирський дошкільний заклад №27 до кінця жовтня ще є клієнтом ТОВ «Житомиргаз Збут» та споживає природний газ.

Інші ж навчальні заклади (Житомирські дошкільні навчальні заклади №15 та №35) були проінформовані про те, що ринкова вартість природного газу постійно зростає і постачання газу можливе лише за умови перегляду ціни. Жоден договір не був розірваний в односторонньому порядку, а припиняв свою дію виключно за згодою двох сторін.

Напередодні початку опалювального сезону (30 вересня) Кабінет Міністрів, органи місцевого самоврядування і НАК «Нафтогаз України» підписали меморандум щодо стабільного проходження опалювального сезону. Один із пунктів цього документа – зобов’язання зазначеної вище газопостачальної компанії забезпечити безперебійне постачання «блакитного палива» для бюджетних організацій за зниженою ціною. Проте механізм укладання договірних відносин між учасниками цих процесів був врегульований лише 12 жовтня.

Серед причин відсутності газу у бюджетних організацій можна визначити – тривалі тендерні процедури, значне зростання ціни газу та бюрократичні тяганини.

ТОВ «Житомиргаз Збут» вже 6 років стабільно постачає газ юридичними особам та побутовим споживачам. Крім того, під час минулого опалювального сезону навчальні заклади на Житомирщині безперебійно отримували газ за ціною нижче ринкової.

Для населення у травні 2021 року почав діяти тариф «Твій газ Річний», який застрахував людей від цінових коливань та гарантує постачання газу до кінця квітня наступного року за ціною 7,99 грн за кубометр.

Компанія закликає Житомирську міську раду та засоби масової інформації, які поширили цю неправдиву інформацію, спростувати її із зазначенням слова «СПРОСТУВАННЯ».

Джерело: ТОВ «Житомиргаз збут»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомиргаз #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #житомиряни #газ #газопостачання #тарифи #рівномірний тариф #ціна #вартість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...