• Головна
  • Підготовка до чергової сесії обласної ради триває - відбулось засідання профільної «регламентної» комісії
ВЛАДА
16:34, 28 жовтня
Надійне джерело

Підготовка до чергової сесії обласної ради триває - відбулось засідання профільної «регламентної» комісії

ВЛАДА
Підготовка до чергової сесії обласної ради триває - відбулось засідання профільної «регламентної» комісії

В ході підготовки до чергової 6-ї сесії обласної ради депутати 28 жовтня відпрацювали на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Серед 22 питань, які були запропоновані на розгляд депутатам, 5 питань стосувались порушення клопотань про нагородження Грамотою Верховної Ради України низки представників Житомирської області.

Читайте також: Монополіст «Житомиргаз» всупереч позиції Уряду та Президента піднімає тариф за розподіл газу у 2,5 раза, - Сергій Сухомлин

Мова йде про:

  • Головного редактора газети «Овруцький голос» Івана Дубницького;
  • Заступника директора з навчально-виховної роботи навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище» Людмилу Отверченко;
  • Трудовий колектив Новоград-Волинського ліцею №1 ім. Лесі Українки.

Також депутати Верховної Ради України підтримали клопотання про нагородження Почесною Грамотою голову Житомирської міської територіальної громади Сергія Сухомлина та голову Коростенської міської територіальної громади Володимира Москаленка.

Депутати погодили до розгляду на черговій сесії обласну Програму підвищення безпеки дорожнього руху в Житомирській області на 2021-2023 роки.

Метою Програми є підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території області, зниження рівня дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків, підвищення свідомості громадян в частині дотримання безпеки дорожнього руху, створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху та ін.

Обласну Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2021 – 2023 роки пропонується реалізувати шляхом виконання скоординованих заходів на трьох базових напрямках:

  • І напрям - пропаганда безпеки дорожнього рух;
  • ІІ напрям - підвищення рівня безпечності доріг та дорожньої інфраструктури;
  • ІІІ напрям - моніторинг безпеки дорожнього руху.

Також депутати підтримали звернення військової частини А 7043 щодо виділення у 2022 році 3 млн грн для забезпечення діяльності 115 окремої бригади.

Щодо звернення Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, то депутатська комісія погодилась з тим, що 1 млн 80 тис грн для проведення ремонтних робіт у будівлі зазначеного центру потрібно врахувати у змінах до обласного бюджету та виділити кошти на черговій сесії обласної ради.

Також депутати підтримали внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 17.03.2011 №127 «Про положення про порядок та умови надання громадянам разової грошової допомоги». Ці зміни у положенні покликані дещо оптимізувати та пришвидшити надходження грошової допомоги для малозабезпечених верств населення.

Поміж іншого, депутати – члени «регламентної» комісії підтримали свою колегу Людмилу Кицак, яка запропонувала до розгляду проєкт звернення до Верховної Ради України щодо ратифікації Стамбульської конвенції (Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами).

У ході засідання депутати заслухали звіт керівника Житомирської обласної прокуратури щодо результатів діяльності органів Житомирської обласної прокуратури за 6 місяців. Також взяли до відома інформацію начальника Управління ДСНС України в Житомирській області Ігоря Нікітчука про хід виконання комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки.

З усіх інших питань було прийнято відповідні рішення та рекомендації.

Читайте також: У Житомирі дев’ятикласник придумав для бабусі «сонячну кухню» та пропонує енергоощадливе освітлення фонтану на Польовій

Участь у роботі комісії взяли заступник голови обласної ради Володимир Ширма, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Олександр Федько. Головував на засіданні – голова профільної комісії Олег Скидан.

Нагадаємо, що голова обласної ради Володимир Федоренко підписав розпорядження про скликання сесії обласної ради на 4 листопада.

Із графіком засідань постійних комісій можна ознайомитись тут.

З проєктами рішень, що будуть внесені на розгляд сесії можна ознайомитись тут.

Джерело: сайт Житомирської обласної ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#влада #житомирщина #житомирська #область #голова #облрада #новини #інформація #місто #житомир #обласна рада #сесія #підготовка #комісія #засідання комісій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...