ОТРУЄННЯ ГАЗОМ
15:20, 29 жовтня 2021 р.
Надійне джерело
Діагноз – отруєння чадним газом. Як вберегти себе від «тихого вбивці»
ОТРУЄННЯ ГАЗОМ
Декілька вдихів – запаморочення, непритомність і смерть. Концентрація в 0,5% чадного газу в об`ємі приміщення приводить до зубних наслідків.
Першими страждають домашні тварини та діти, вагітні жінки. Головний біль, нудота, запаморочення, задуха та сонливість – одні з ознак отруєння. Причина ж утворення чадного газу – нестача кисню в приміщенні, де працюють газові прилади. Якщо немає нормального доступу свіжого повітря, погано працює вентиляція чи несправне обладнання — може накопичуватись чадний газ. Також сильна вітряна погода може спричинити появу зворотної тяги: в такому разі продукти горіння не виводяться назовні, а накопичуються у приміщенні.
Найчастіші помилки, які можуть коштувати здоров`я:
- обігрів квартири газовою плитою або духовкою,
- встановлення та використання електровитяжки поруч із газовою колонкою або котлом внутрішнього згорання,
- засмічені димові та вентиляційні канали.
Усе це призводить до того, що продукт згорання природного газу, який має виводитися, «осідає» в помешканні та накопичується.
Пам`ятайте! Чадний газ не має запаху, безбарвний, тому його неможливо відчути. Для повного згоряння 1 куб м газу необхідно 10 куб м повітря, якщо це природний газ, і 27 куб м - для зрідженого газу. Приміщення, де встановлені газові прилади повинні гарно провітрюватися і не використовуватися для сну. Аби запобігти отруєнню ініціюйте регулярну перевірку димових та вентиляційних каналів а також технічне обслуговування Ваших газових мереж та приладів.
При перших же симптомах отруєння чадним газом – викликайте «швидку» за номером «103»!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:34
4 листопада
16:19
4 листопада
14:26
4 листопада
08:22
4 листопада
17:26
2 листопада
15:05
2 листопада
12:15
2 листопада
Оголошення
12:42, 4 листопада
16:18, 2 листопада
3
10:30, 31 жовтня
live comments feed...