ПОЛІЦІЯ
09:00, 4 листопада 2021 р.
Надійне джерело
На Житомирщині суд на 10 років позбавив молодика права керування транспортними засобами через нетверезе водіння
ПОЛІЦІЯ
Жителя м. Новограда-Волинського судом визнано винним у водінні автомобіля у стані сп’яніння та покарано адміністративним арештом і забороною керувати транспортними засобами упродовж 10 наступних років. Поліцейські тричі упродовж літа фіксували нетверезе перебування 20-річного молодика за кермом.
У серпні працівники сектору реагування, патрулюючи вулиці міста, помітили автомобіль «Opel», водій якого порушив Правила дорожнього руху. Відтак правоохоронці зупинили транспортний засіб для з’ясування всіх обставин.
За кермом перебував 20-річний молодик з явними зовнішніми ознаками алкогольного сп’яніння. Хлопцеві запропонували пройти відповідне тестування, проте він відмовився. Також з’ясувалось, що цього ж водія поліцейські зупиняли за правопорушення у червні та липні і тоді він теж перебував у нетверезому стані.
Відтак відносно керманича правоохоронці оформили адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортними засобами у стані сп’яніння…), ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів…) та ст. 121 (Порушення водієм правил керування транспортним засобом…).
Днями суд, розглянувши вказані матеріали, ухвалив рішення про визнання молодика винним та визначив покарання у вигляді 15 діб адміністративного арешту з позбавленням права керувати транспортними засобами упродовж 10 наступних років.
Наразі хлопець перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Новоград-Волинський районний відділ поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:38
21 січня
ТОП новини
Оголошення
10:44, 20 січня
10:44, 20 січня
10:44, 20 січня
10:36, 16 січня
17:31, Вчора
live comments feed...