
ДСНС
21:00, 4 листопада 2021 р.
Надійне джерело
На Житомирщині фермер натрапив у полі наавіаційну осколочну бомбу АО-25
ДСНС

Група піротехнічних робіт ДСНС області знищила чотири одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.
4 листопада піротехніки ДСНС області знищили чотири одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, виявлені у с. Вільшанка та поблизу с. Троянів Житомирського району.
У першому випадку на невідомі металеві предмети натрапили селяни під час проведення земляних робіт на власній присадибній ділянці, у другому ж – фермер у полі. По прибуттю до місць виявлення фахівці ДСНС ідентифікували знахідки як три артснаряди та авіаційну осколочну бомбу АО-25.
Усі вилучені вибухонебезпечні предмети були вивезені у спеціальне місце та знищені шляхом підриву.
Шановні громадяни! При виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».
ГУ ДСНС України в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:50
13 грудня
10:50
12 грудня
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
ТОП новини
Оголошення
17:01, 5 грудня
1
14:09, 5 грудня
4
10:05, Сьогодні
5